اخبار

در اولین قدم‌های فعالیت مرکز نیکوکاری صندوق مهربانی

توزیع بسته های تحصیلی، غذایی و پوشاک بین خانواده‌های روستایی داورزن

توزیع بسته های تحصیلی، غذایی و پوشاک بین خانواده‌های روستایی داورزن
مرکز نیکوکاری صندوق مهربانی 167 بسته تحصیلی، غذایی و پوشاک را باارزش کلی بیش از 13 میلیون تومان بین خانواده‌های نیازمند روستای حسین‌آباد داورزن توزیع کرد.

رئیس کمیته امداد داورزن در مورد فعالیت مرکز نیکوکاری صندوق مهربانی گزارش داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، هادی امیدیان، رئیس کمیته امداد داورزن گفت: با توجه به بازگشایی مدارس 107 بسته تحصیلی باارزش هر بسته 100 هزار تومان، توزیع 30 سری البسه ویژه دانش آموزان مقطع ابتدایی باارزش 45 هزار تومان و توزیع 30 سبد غذایی باارزش هریک 50 هزار تومان بین خانواده‌های عیال‌وار توزیع شد.
وی اعلام کرد: یک خانواده شهید، زمینی را به نام مرکز نیکوکاری صندوق مهربانی وقف کرد و نیکوکار ساکن تهران ساخت این بنا در دوطبقه را تا پایان امسال با هزینه شخصی متعهد شد.
رئیس کمیته امداد داورزن با اعلام اینکه فعالیت مناسب صندوق مهربانی در روستای حسین‌آباد زمینه مناسبی برای تبدیل به مرکز نیکوکاری بود ادامه داد: این مرکز ظرفیت خوبی برای کمک به کمیته امداد و تسریع در ارائه خدمت به نیازمندان محسوب می‌شود و در مناسبت‌های مختلف ملی و مذهبی به کمک خانواده‌های نیازمند رفته و توانسته زمینه کاهش آلام خانواده‌ها را فراهم کند.
امیدیان بابیان اینکه درصدد راه‌اندازی مراکز نیکوکاری در سطح دیگر روستاهای شهرستان هستیم افزود: بلافاصله پس از افتتاح مرکز نیکوکاری صندوق مهربانی مشارکت خوبی از سوی نیکوکاران روستای حسین‌آباد ساکن در شهرها و استان‌های دیگر شکل گرفت که این امر به خاطر ایجاد ارتباط‌های مناسب و تعامل با افراد مختلف بود.
رئیس کمیته امداد داورزن به افتتاح مرکز نیکوکاری صندوق مهربانی در روستای حسین‌آباد اشاره کرد و افزود: این مرکز با توجه به فعالیت مناسب و خودجوش صندوق مهربانی در جهت کمک به نیازمندان افتتاح شد و خوشبختانه توانست بخش زیادی از خدمات کمیته امداد را در حوزه فعالیتش پوشش دهد.

انتهای پیام

۲ مهر ۱۳۹۷ ۱۳:۴۵
تعداد بازدید : ۷۲
کد خبر : ۶۹۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید