اخبار

یک نیکوکار در زاوه؛

یک نیکوکار در زاوه؛

یک نیکوکار در زاوه؛
یک نیکوکار در روستای پطرو شهرستان زاوه یک باب مسکن 60 متری را به زن سرپرست خانوار اهدا کرد.

رئیس کمیته امداد زاوه در مورد اقدام نیکوکارانه اهدای مسکن  به یک مددجو گزارش داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مهدی عبدی، رئیس کمیته امداد زاوه گفت: یک باب مسکن روستایی در 60 مترمربع باارزش 40 میلیون تومان توسط مهدی خداپرست یکی از نیکوکاران روستای پطرو به یک زن سرپرست خانوار اهدا و سند زده شد.
وی با اعلام اینکه شهرستان زاوه دارای محرومیت است افزود: در بازدید کارشناسان این اداره از مسکن اهداشده در روستای پطرو مشخص شد، این واحد مسکونی از تمام امور مهندسی پیروی می‌کند.
عبدی اهدای این مسکن را به یک زن سرپرست خانوار تحت حمایت کمیته امداد عنوان کرد و ادامه داد: این مسکن به یک بانو که به علت فوت همسر، سرپرست خانوار بود و از این نهاد خدمات دریافت می‌کرد، اهدا شد.
وی با اعلام اینکه کمیته امداد زاوه امسال در نظر دارد تا تأمین مسکن مناسب را برای 136 خانوار بالای سه نفر که فاقد مسکن مناسب در شهر و روستا هستند اجرا کند اعلام کرد: در نیمه نخست امسال فعالیت هفت باب مسکن مددجویی با مشارکت نیکوکاران و سازمان‌های دولتی و خصوصی کلید خورد که سه باب در حال ساخت، سه باب تکمیل و تحویل‌شده و یک مورد هم اهدایی بوده است.
عبدی با اعلام اینکه این نهاد در شهرستان به سه هزار و 786 خانوار ارائه خدمت می‌کند بیان کرد: امیدواریم با مشارکت نیکوکاران در این امر خیرخواهانه نیاز اساسی خانواده‌های فاقد مسکن برطرف شود.

انتهای پیام

۱۶ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۳۸
تعداد بازدید : ۷۱
کد خبر : ۷۴۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید