اخبار

مشارکت 30 میلیون تومانی نیکوکاران بجستان به جشن عاطفه‌ها

مشارکت 30 میلیون تومانی نیکوکاران بجستان به جشن عاطفه‌ها
نیکوکاران و مؤسسات خیریه و نهادهای دولتی و خصوصی شهرستان بجستان در جهت کمک به دانش آموزان نیازمند تحت حمایت کمیته امداد 30 میلیون تومان کمک کردند.

سرپرست کمیته امداد بجستان در مورد مشارکت نیکوکاران در جشن عاطفه‌ها گزارش داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد مرتضوی، سرپرست کمیته امداد بجستان گفت: جشن عاطفه‌ها و فعالیت‌های نیکوکاری علاوه بر کمک‌های مادی، فرهنگ انفاق و احسان که برگرفته از آموزه‌های دینی و اسلامی است را نهادینه می‌کند و ترویج می‌دهد.
وی زنده نگه‌داشتن حس نوع‌دوستی و تقسیم کردن شادی را یکی از آثار کمک کردن دانست و بیان کرد: کمک کردن به هم نوع برای هر دو طرف فایده دارد یکی مشکلش رفع می‌شود و دیگری تکلیف الهیش را در مقابل نیازمندان ادا می‌کند.
مرتضوی با اعلام اینکه در جشن عاطفه‌ها در سال گذشته34 میلیون تومان جمع‌آوری‌شده بود گفت: در این جشن تاکنون 30 میلیون کمک جمع‌آوری‌شده که  بیشتر آن در قالب غیر نقدی و با مشارکت موسسه خیریه انصار الحجه(ع)، سپاه و اداره اوقاف صورت گرفت.
سرپرست کمیته امداد بجستان از همه خواست تا در امر خیر و کمک به کمیته امداد مروج باشند و افزود: نیکوکاران می‌توانند کمک‌های نقدی خود را با  شماره‌گیری کد #5120*88779* با استفاده از دستگاه تلفن همراه خود اقدام کنند.
شایسته ذکر است: شهرستان بجستان حدود 35 هزار نفر جمعیت دارد که برخی نواحی آن دارای ضریب محرومیت شش است.

انتهای پیام


۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۲۳
تعداد بازدید : ۹۹
کد خبر : ۷۵۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید