اخبار

در نیمه نخست امسال؛

ایجاد اشتغال برای 100 مددجو با تسهیلات کمیته امداد بردسکن

ایجاد اشتغال برای 100 مددجو با تسهیلات کمیته امداد بردسکن
کمیته امداد بردسکن در نیمه نخست امسال با اعطای 100 فقره تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال برای مددجویان تحت حمایت خود ایجاد شغل کرده است. رئیس کمیته امداد بردسکن در مورد ایجاد اشتغال و اعطای تسهیلات در نیمه نخست امسال گزارش داد.

رئیس کمیته امداد بردسکن در مورد ایجاد اشتغال و اعطای تسهیلات در نیمه نخست امسال گزارش داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید کاظم حسینی، رئیس کمیته امداد بردسکن گفت: امسال پنج میلیارد و 900 میلیون تومان اعتبار ویژه بخش اشتغال به این اداره تخصیص داده‌شده که دو میلیارد و 100 میلیون تومان از منابع بانک‌ها و 300 میلیون تومان از منابع داخلی کمیته امداد به تسهیلات اشتغال‌زایی این اداره تخصیص داده‌شده که سه میلیارد و 500 میلیون تومان آن از محل اعتبارات روستایی در نظر گرفته‌شده است.
وی ایجاد اشتغال در روستاها توسط کمیته امداد را همراه با جدیت دانست و بیان کرد: مجوز طرح‌های تولیدی در روستاهای منطقه صادرشده است و با تخصیص اعتبارات از این محل کارگاه‌های کوچک و بزرگ برای اشتغال‌زایی ایجاد می‌شود و برای روستاییان زیادی شغل ایجاد و از مهاجرت آن‌ها جلوگیری می‌شود.
حسینی بیان کرد: تاکنون 100 فقره تسهیلات با یک میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار به مجریان طرح‌ها پرداخت‌شده است که بیشترین شغل ایجادشده در بخش‌های دام‌پروری و خدمات بود.
رئیس کمیته امداد بردسکن به ورود افراد جدید به چرخه حمایتی این نهاد پس از احراز نیازمندی‌شان اشاره و بیان کرد: کمیته امداد باهدف توانمندی افراد تحت پوشش در پایان امسال 10 درصد از افراد تحت پوشش خود را از چرخه حمایتی خارج می‌کند.
حسینی بابیان اینکه کمیته امداد بردسکن چهار هزار و 300 مددجو با دو هزار و 733 خانوار بهره‌مند از تمام خدمات را تحت حمایت دارد افزود: از این تعداد 65 درصد از خانوارها شامل هزار و 735 خانوار با سرپرست زن اداره می‌شود.
شایسته ذکر است: شهرستان بردسکن دارای هزار و 664 کیلومترمربع مساحت، بیش از 75 هزار نفر جمعیت و دارای سه شهر، سه بخش و 393 روستای دارای سکنه و خالی از سکنه است.

انتهای پیام


۲۱ مهر ۱۳۹۷ ۱۳:۱۹
تعداد بازدید : ۶۰
کد خبر : ۷۷۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید