اخبار

حضور 70 گروه مددجوی کمیته امداد خراسان رضوی در رویداد کارآفرینی

از ابتدای امسال تاکنون در کمیته امداد خراسان رضوی 450 نفر در قالب 70 گروه در رویداد کارآفرینی استارت تاپ شرکت کرده و ایده‌های خود را در معرض داوری قرار داده‌اند

رویداد کارآفرینی استارت تاپ در سبزوار برگزار شد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حبیب‌الله آسوده، مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی بابیان اینکه این رویداد علمی برای اولین بار توسط خراسان رضوی راه‌اندازی شده است گفت: حمایت کمیته امداد از طرح‌های استارت تاپ نخستین بار از سه ماه پیش در استان آغازشده و در این چارچوب باید برای جوانان بحث‌های ایده پروری فراهم شود و طی آن با شناسایی استعدادها شبکه‌ای از جوانان مستعد ایجاد می‌شود.
وی با عنوان اینکه کمیته امداد باهدف کسب‌وکار پایدار مددجویان از طرح‌های دانش‌بنیان و استارت تاپ حمایت می‌کند، ادامه داد: جوانان باید برای ایجاد کسب‌وکار پایدار به سمت طرح‌های ایده پروری هدایت شوند تا علاوه بر ایجاد شغل، فرصت‌های کارآفرینی برای خود و دیگران را نیز فراهم کنند.
 مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی بر حمایت این نهاد از ایده‌های برتر تأکید کرد و گفت: امسال رویدادهای استارت تاپی به سمت دانش آموزان نیز هدایت می‌شود تا خلاقیت و نوآوری نسل‌های برتر و آینده جامعه تقویت شود.
وی ادامه داد: رویدادهای برتر به‌وسیله مربیان و مشاوران تا مراحل تجاری‌سازی پیش می‌رود و با پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه توسط کمیته امداد از طرح‌ها حمایت می‌شود.
آسوده با اشاره به اینکه در هر شهرستان یک ایده برتر انتخاب‌شده و در اسفندماه سال جاری طرح برتر استانی معرفی می‌شود افزود: تاکنون 450 نفر در قالب 70 گروه در خراسان رضوی در رویدادهای استارت تاپ شرکت کردند و ایده‌های خود را در معرض داوری قرار داده‌اند.
شایسته ذکر است: هشت طرح استارت تاپ کمیته امداد سبزوار در رشته‌های فناوری اطلاعات، بازاریابی، فروش و خدمات برگزار شد که یک طرح برگزیده اسفندماه امسال با دیگر طرح‌های استانی به رقابت خواهد رفت.
لازم به ذکر است: شهرستان سبزوار در فاصله 230 کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.

انتهای پیام


۲۲ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۴۴
تعداد بازدید : ۴۷
کد خبر : ۷۸۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید