اخبار

تامین 7 باب مسکن ویژه ایتام کمیته امداد در تربت جام

تامین 7 باب مسکن ویژه ایتام کمیته امداد در تربت جام
با مشارکت نیکوکاران و منابع داخلی کمیته امداد برای پنج خانواده یتیم تحت حمایت کمیته امداد مسکن ساخته و تحویل شد.
مراسم واگذاری مسکن به خانواده های ایتام ساکن در بخش مرکزی تربت جام با حضور مسئولان شهرستان انجام شد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، شیرمحمد شاکر برآبادی، رئیس کمیته امداد تربت‌جام از واگذاری دو واحد مسکونی ویژه ایتام در شهرستان خبر داد و گفت: این واحدهای مسکونی با مشارکت خیران، حامیان و منابع داخلی کمیته امداد در زمینی با متراژ هر واحد 175 مترمربع و با زیربنای 80 مترمربع بناشده است و درمجموع 110 میلیون تومان هزینه شد.
رئیس کمیته امداد تربت‌جام با اشاره به اینکه مسکن مناسب در توانمندشان خانواده‌های تحت حمایت تأثیر بسزایی دارد افزود: این دو واحد مسکونی روستایی مربوط به خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد در بخش مرکزی این شهرستان بود که طی مراسمی واگذار شد.
وی ادامه داد: از ابتدای امسال تاکنون هفت واحد مسکونی ویژه ایتام ساخته‌شده، هم‌چنین 56 مورد مقاوم‌سازی و 67 مورد تأمین مسکن محرومان تحت حمایت با بیش از 474 میلیون تومان اعتبار واگذارشده است.
شاکر برآبادی با اشاره به اعتمادسازی در جامعه گفت: هدف اصلی کمیته امداد افزایش اعتماد عمومی مردم نسبت به این نهاد انقلابی است که با این امر مشکلات اساسی حل خواهد شد.
وی با اشاره به خدمات ارائه‌شده به محرومان شهرستان و بخش مرکزی در سال‌های اخیر و بابیان اینکه ۳۱ درصد اعتبارات مسکن مددجویان از محل مشارکت خیران و صدقات تأمین می‌شود، گفت: هر نیکوکاری که آمادگی خود را برای مشارکت در ساخت مسکن مددجویی اعلام کند، کمیته امداد با اولویت نسبت به ساخت مسکن موردنظر این افراد اقدام خواهد کرد.
شاکر برآبادی خدمت‌رسانی به نیازمندان را یک وظیفه عمومی دانست و گفت: کمیته امداد به‌عنوان یک واسطه بین اغنیاء و مستمندان انجام‌وظیفه می‌کند.
لازم به یادآوری است: شهرستان تربت‌جام در شرق مشهد مقدس واقع و با کشور افغانستان مرز مشترک دارد.

انتهای پیام

۲۵ مهر ۱۳۹۷ ۱۵:۴۲
تعداد بازدید : ۷۶
کد خبر : ۸۱۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید