اخبار

کمیته امداد فیروزه انجام داد؛

طی 6سال بیش از 6 هزار نفر آموزش اشتغال فرا گرفتند

طی 6سال بیش از 6 هزار نفر آموزش اشتغال فرا گرفتند
از سال 91 تاکنون بیش از شش هزار نفر از مددجویان و فرزندان آنها در کمیته امداد فیروزه از آموزش های اشتغال وخودکفایی کمیته امداد بهره مند شدند.
رئیس کمیته امداد فیروزه در مورد برگزاری دوره های آموزشی اشتغال گزارش داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عباس درودی، رئیس کمیته امداد فیروزه با اعلام اینکه یکی از گام های ایجاد شغل در این نهاد بر برگزاری دوره های آموزشی استوار است گفت: این امر به منظور استمرار، استحکام و پایدارسازی مشاغل انجام می شود تا مجریان در حوزه کاری خود مهارت لازم را کسب کنند.
وی بیان کرد: دوره های آموزشی در قبل، حین و بعد از ایجاد شغل توسط کمیته امداد مبتنی بر نیاز وضرورت  ادامه دارد.
رئیس کمیته امداد فیروزه بیان کرد: از ابتدای سال 91 تاکنون شش هزار و ۸۳ نفر از مددجویان و فرزندان آنها از آموزش در سر فصل های مهارت آموزی، پایدارسازی و کارآفرینی در رشته های شغلی دامپروری، کشاورزی، خدمات و صنفی صنعتی بهره مند شدند که حدود ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار نیز در این زمینه هزینه شده است. 
درودی افزود:از ابتدای امسال تاکنون81 مددجو از کلاسهای مهارت آموزی و 105 نفر دیگر از کلاسهای پایدارسازی و 144 نفر از کلاسهای کار آفرینی حوزه اشتغال و خودکفایی کمیته امداد فیروزه بهره مند شدند.
وی یادآور شد: در هریک از دوره های آموزشی به منظور تاثیر گذاری بیشتر از حضور کارشناسان سازمانها و ادارات مرتبط نیز استفاده می شود.
شایسته ذکر است شهرستان فیروزه در غرب مشهد مقدس وشمال شهرستان نیشابور واقع شده است.

انتهای پیام 

۳۰ مهر ۱۳۹۷ ۲۱:۱۴
تعداد بازدید : ۱۰۸
کد خبر : ۸۳۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید