اخبار

صف در نوبت جهیزیه کمیته امداد قوچان صفر شد

صف در نوبت جهیزیه کمیته امداد قوچان صفر شد
کمیته امداد قوچان با اهدای کمک‌هزینه ازدواج به همه زوج‌های تحت حمایت خود آن‌ها را راهی خانه بخت کرد و صف پشت نوبت را به صفر رساند.

رئیس کمیته امداد قوچان در مورد اهدای کمک‌هزینه ازدواج به زوج‌های تحت حمایت در امسال گزارش داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسن دهقانی، رئیس کمیته امداد قوچان گفت: از ابتدای امسال تاکنون این اداره با اهدای کمک‌هزینه ازدواج و یا جهیزیه 103 نوعروس و 10 داماد تحت حمایت خود را راهی خانه بخت کرد.
وی به سفر مهرماه مهندس فتاح به شهرستان قوچان اشاره کرد و افزود: در این سفر 160 میلیون تومان اعتبار برای 69 نوعروس و داماد تحت حمایت کمیته امداد شهرستان که در انتظار دریافت کمک‌هزینه ازدواج بودند، تخصیص داده شد و همه آن‌ها پس از اتمام ماه صفر راهی خانه بخت می‌شوند.
دهقانی بیان کرد: اهدای کمک‌هزینه ازدواج به هر نوعروس دو میلیون و 500 هزار تومان و به هر داماد یک‌میلیون تومان بود.
رئیس کمیته امداد قوچان ادامه داد: لازمه دریافت کمک‌هزینه ازدواج و یا جهیزیه گذراندن دوره‌های آموزش سه‌روزه مهارت‌های زندگی است که با استفاده از حضور اساتید حوزه و دانشگاه، نیروی انتظامی، دادگستری، مرکز بهداشت و مشاوران منتخب برگزار می‌شود.
دهقانی یادآور شد: اکنون شش هزار و 867 خانوار با جمعیت 10 هزار و 734 نفر از خدمات کمیته امداد قوچان بهره‌مند هستند که به لحاظ جمعیت نزدیک به 13 درصد و به لحاظ نفر 6 درصد جمعیت شهرستان را شامل می‌شوند.
شایسته ذکر است: شهرستان قوچان در 120 کیلومتری شمال شرق مشهد قرار دارد.

انتهای پیام


۱۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷
تعداد بازدید : ۹۲
کد خبر : ۸۷۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید