اخبار

کمک 120 میلیون تومانی دانشگاه امام حسین (ع) به کمیته امداد رُشتخوار

کمک 120 میلیون تومانی دانشگاه امام حسین (ع) به کمیته امداد رُشتخوار
دانشگاه امام حسین (ع) به منظور حمایت از نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد رشتخوار 120 میلیون تومان به آن اداره کمک کرد.
رئیس کمیته امداد رشتخوار در مورد مشارکت نیک اندیشانه دانشگاه امام حسین (ع) گزارش داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مجید حسین زاده، رئیس کمیته امداد رشتخوار گفت: دانشگاه امام حسین (ع) به منظور حمایت از نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد رشتخوار 120 میلیون تومان به صورت نقدی و اعزام نیروی کار به اردوهای جهادی به این اداره کمک کرد تا در جهت رفع مشکلات آنها هزینه شود.
وی با اعلام اینکه دانشگاه امام حسین (ع) در قالب چهار اردوی جهادی 300 دانشجو را به شهرستان رشتخوار اعزام کرده است ادامه داد: 65 میلیون تومان به‌صورت نقدی و 55 میلیون تومان نیز هزینه کار نیروی انسانی برای ساخت مسکن بود.
حسین زاده اظهار کرد: در این اقدام خداپسندانه علاوه بر دانشگاه امام حسین (ع)، سپاه پاسداران رشتخوار و خیران با کمیته امداد همکاری داشتند.
 رئیس کمیته امداد رشتخوار با اشاره به اینکه داشتن مسکن مناسب در صدر مشکلات خانواده‌های تحت حمایت قرار دارد، افزود: کمیته امداد رشتخوار با 65 میلیون تومان اهدایی دانشگاه امام حسین (ع) نسبت به خرید شش مورد اسکلت خانه روستایی اقدام کرده است.
وی بیان کرد: تا پایان امسال ساخت 93 باب واحد مسکن مدنظر است که پنج مورد آن شهری و 88 مورد دیگر روستایی است.
حسین زاده با عنوان اینکه کمیته امداد رشتخوار سال گذشته 21 باب مسکن شهری و روستایی را برای مددجویان تحت حمایت ساخته است ادامه داد: اکنون 42 باب مسکن در حال ساخت و 12 مورد دیگر نیز در حال تشکیل پرونده است.
وی با عنوان اینکه مسکن 216 خانوار روستایی نیازمند به مقاوم‌سازی، شناسایی‌شده است یادآور شد: امسال 49 مورد تعمیرات مسکن بااعتبار 70 میلیون تومان نیز انجام‌شده است.
شایسته ذکر است: شهرستان رشتخوار در 210 کیلومتری مشهد مقدس قرار دارد و کمیته امداد در این شهرستان به دو هزار و 980 خانوار مشتمل بر شش هزار نفر خدمات ارائه می‌کند.

انتهای پیام

۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۸
تعداد بازدید : ۵۶
کد خبر : ۹۵۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید