اخبار

انجام کارهای بزرگ اشتغال‌زایی کمیته امداد در مناطق محروم

انجام کارهای بزرگ اشتغال‌زایی کمیته امداد در مناطق محروم
کمیته امداد با ورود به بحث اشتغال در مناطق محروم شهرها و روستا اقدامات بزرگی را برای نیازمندان تحت حمایت انجام داده است.
فرماندار کاشمر در اختتامیه برنامه استارت تاپ کمیته امداد شرکت و سخنرانی کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدعلی نبی پور، فرماندار کاشمر بابیان اینکه کمیته امداد فعالیت‌های خود را توسعه داده است گفت: تغییر رویکرد و توسعه خدمات این نهاد ارزشمند است به‌طوری‌که همه دستگاه‌های اجرایی و دولت نیز به استقبال این کاررفته و کمک‌های جدی‌تری را به کمیته امداد کردند.
وی بیان کرد: یکی از مأموریت‌های انقلاب اسلامی توجه به مناطق محروم و کمک به نیروهای جوان و خلاق ساکن در این مناطق است تا پیشرفت و آبادانی را در کشور شاهد باشیم.
نبی پور به هم‌افزایی مناسب بین همه دستگاه‌های اجرایی شهرستان اشاره کرد و افزود: با این امر نتیجه کار چند برابر و به موفقیت نزدیک‌تر می‌شویم.
وی با اشاره به همکاری مناسب بانک‌های عامل در پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی مددجویان کمیته امداد اظهار کرد: با جدیت و نظارت صورت گرفته توسط کمیته امداد کمترین انحراف و بدهکاری بین مجریان طرح‌های خودکفایی این نهاد به چشم می‌خورد که این امر نشان از هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی صحیح است.
فرماندار کاشمر با اعلام اینکه اجرای برنامه‌های کارآفرینی نوین استارت تاپ توسط کمیته امداد اقدام خوبی است افزود: استفاده از کسب‌وکارهای نوین و جدید برنامه خوبی است که توسط این نهاد شروع‌شده و این روش علاوه بر ارزش‌آفرینی به ایجاد شغل پایدار نیز می‌انجامد.
نبی پور ضمن تشکر از همه دستگاه‌های شهرستان که با کمیته امداد همکاری دارند افزود: امیدوارم همه کارکنان شاغل در دستگاه‌های دولتی و خصوصی و مشاغل مختلف در کنار شغل اصلی خود امدادگر باشند و از فرصت پیش‌آمده که خدمت به محرومان است نهایت استفاده را کنند.

انتهای پیام

۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۵۷
تعداد بازدید : ۷۰
کد خبر : ۹۶۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید