اخبار

42 نوعروس به زندگی مشترک بله گفتند؛

کمیته امداد فیروزه نوعروسان تحت حمایت خود را به خانه بخت فرستاد

کمیته امداد فیروزه نوعروسان تحت حمایت خود را به خانه بخت فرستاد
کمیته امداد فیروزه 94 میلیون و 500 هزار تومان کمک هزینه ازدواج برای خرید جهیزیه و اقلام ضروری زندگی به نوعروسان تحت حمایت خود اهدا کرد.

رئیس کمیته امداد فیرزوه گزارشی از ازدواج نوعروسان و نو دامادهای تحت حمایت خود ارائه داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عباس درودی، رئیس کمیته امداد فیروزه با اعلام اینکه این نهاد مقوله ازدواج و زندگی پایدار نوعروسان تحت حمایت را مدنظر دارد گفت: برای کمک به بنیان خانواده دوره آموزشی مهارت های زندگی در قبل، حین و بعد از ازدواج برگزار می شود که در آن نکاتی کلیدی درباره مهارت های زندگی مشترک، تعاملات و تفاهم، نحوه برخورد با مسائل و مشکلات موجود در مسیر زندگی مطرح می شود.

وی آموزش را اصل لازم در زندگی های مشترک دانست و بیان کرد: دوره های آموزشی سه روزه درنظر گرفته شده است و در آن از حضور اساتید و کارشناسانی از مرکز بهداشت، مشاوره خانواده، نیروی انتظامی و حوزه علمیه حضور دارند.
درودی اعلام کرد: از ابتدای امسال تاکنون 42 نوعروس تحت حمایت این اداره با دریافت 94 میبلیون و 500 هزار تومان کمک هزینه خرید جهیزیه راهی خانه بخت شدند و بر اصل یک زندگی ساده و صمیمی زندگی مشترک خود را آغاز نمودند.
رئیس کمیته امداد فیروزه اظهار کرد: کمک هزینه ازدواج به نوعروسان و یا هدیه ازدواج به فرزندان پسر مددجویان با مشارکت خیران و یا منابع داخلی کمیته امداد تامین و به آنها اهدا می شود.
وی یادآور شد: اکنون کمیته امداد فیروزه به بیش از سه هزار خانوار مددجو خدمات ارائه می‌کند.

انتهای پیام

۲۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۳:۵۹
تعداد بازدید : ۸۰
کد خبر : ۹۶۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید