اخبار

افزایش 27 درصدی اعتبارات کمیته امداد فیروزه در بخش اشتغال مددجویان

افزایش 27 درصدی اعتبارات کمیته امداد فیروزه در بخش اشتغال مددجویان
اعتبارات اشتغال و خودکفایی تخصیص‌یافته به کمیته امداد فیروزه امسال نسبت به سال گذشته 27 درصد افزایش داشت.
رئیس کمیته امداد فیروزه گزارشی از حوزه اشتغال ارائه داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عباس درودی، رئیس کمیته امداد فیروزه گفت: امسال پنج میلیارد و 300 میلیون تومان اعتبار به‌منظور اجرای 260 طرح مددجویی به این اداره تخصیص یافت که این امر نسبت به سال گذشته 27 درصد افزایش را نشان می‌دهد.
وی افزود: سال گذشته برای راه‌اندازی 215 طرح اشتغال چهار میلیارد تومان به کمیته امداد فیروزه تخصیص یافت و هزینه شد.
درودی با عنوان اینکه از ابتدای امسال تاکنون 60 طرح اشتغال بااعتبار یک میلیارد و 150 میلیون تومان راه‌اندازی شده است ادامه داد: از سال 91 تاکنون هزار و 275 طرح با 15 میلیارد و 700 میلیون اعتبار در قالب تسهیلات اشتغال و خودکفایی درزمینه زمینه‌های کشاورزی، دام‌پروری خدمات، صنفی و صنعتی به مجریان طرح‌های پرداخت‌شده است.
رئیس کمیته امداد فیروزه با اعلام اینکه حمایت از طرح‌های اشتغال و مجریان آن تا پایداری کامل و کسب درآمد مناسب ادامه دارد، بیان کرد: از مجموع طرح‌های اجراشده 325 طرح به خودکفایی کامل رسیده‌اند.
درودی آموزش را مهم‌ترین اصل در اشتغال‌زایی کمیته امداد دانست و افزود: از ابتدای امسال تاکنون برای 326 مجری طرح آموزش‌های متناسب شغلی با هزینه بیش از 30 میلیون تومان برگزار شد.
وی با اعلام اینکه 85 درصد خانوارهای موردحمایت این نهاد ساکن روستا و 15 درصد در شهر سکونت دارند، یادآور شد: این اداره به سه هزار و 400 خانوار مشتمل بر پنج هزار نفر خدمات ارائه می‌دهد.

انتهای پیام

۳۰ آبان ۱۳۹۷ ۱۵:۲۵
تعداد بازدید : ۹۲
کد خبر : ۹۷۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید