دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۸ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۲:۳۹
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۵۶۹۹۱
گزارشگر : ۶۷

بهره برداری از 43 باب مسکن مددجویی در خوشاب

(چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۶) ۱۲:۳۹

43 باب مسکن مددجویی با اولویت خانوارهای پرجمعیت در شهرستان خوشاب با صرف اعتبار بیش از یک میلیارد تومان به بهره برداری رسید.

بهره برداری از دو باب مسکن مددجویی در روستاهای نظر آباد و عادل آباد به نمایندگی از 43 مورد مسکن روستایی با حضور مسئولان محلی ( 7 شهریور 96) انجام شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، ابراهیم خطیب مدیر کمیته امداد خوشاب با اعلام اینکه ساخت مسکن برای مددجویان رایگان صورت گرفته است، گفت: با مشارکت کمیته امداد و بنیاد مسکن برای ساخت 43 باب مسکن برای مددجویان ساکن در روستاهادر مجموع  یک میلیارد و 75 میلیون تومان هزینه شده که هزینه هر مسکن 60 متری 25 میلیون تومان بوده است.

وی با بیان اینکه، برای ساخت واحدهای مسکونی روستایی، سهم کمیته امداد 10 میلیون تومان و سهم بنیاد مسکن 15 میلیون تومان بوده است، ادامه داد: ساخت این واحدهای مسکونی با توجه به اولویت هایی همچون عائله مندی، جمعیت زیاد و زنان سرپرست صورت گرفته است .

خطیب ادامه داد: از ابتدای سال جاری تا پایان خرداد ماه در مجموع 131 پروژه با اعتبار کلی 148 میلیون و 400 هزار تومان برای ساخت و تعمیرات مسکن مددجویان شهری و روستایی انجام شده است .

مدیر کمیته امداد از همراهی و مشارکت نیکوکاران برای خانه دار شدن مددجویان تشکر کرد و گفت: در سال گذشته  220 پروژه عمرانی در بخش های تعمیرات، انشعابات و ساخت مسکن با صرف اعتبار بیش از 480 میلیون و 790 هزار تومان اجرا شده است.

شایسته ذکر است: در حال حاضر کمیته امداد خوشاب به دو هزار و 306 خانوار و سه هزار و 930 مددجو خدمات ارائه می کند.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۴۲۲
(چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۶) ۱۲:۳۹پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید