دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۱۴ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۵:۱۷
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۵۷۲۰۵
گزارشگر : ۶۷

مددجوی کمیته امداد مدال طلای مسابقات آسیایی را کسب کرد

(سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۶) ۱۵:۱۷

یکی از ایتام تحت حمایت کمیته امداد خراسان رضوی موفق به کسب مدال طلا مسابقات آسیایی در رشته کشتی گراپلینگ شد.

سارا آقایی، دارنده مدال طلای مسابقات آسیایی کشتی گراپلینگ در گفت وگو با سایت خبری کمیته امداد با اعلام اینکه از سال 90 ورزش جودو را به صورت جدی دنبال کرده است، گفت:  دارنده کمربند مشکی دان یک و عضو تیم ملی جودو و کشتی بانوان جمهوری اسلامی هستم که در مرداد ماه سال جاری در کشور عراق در وزن بالای 71 کیلوگرم  مدال طلا را کسب کردم.

وی  افزود: در سال 93 و 94  مقام اول و دوم کشوری را در رشته جودو کسب کردم  و به اردوی تیم ملی دعوت شدم. همچنین در سال های 95 و 96 مقام دوم و سوم کشوری در رشته کشتی گراپلینگ را به دست آوردم.

آقایی با اعلام اینکه هم اکنون برای حضور در اردوی تیم ملی آلیش و گراپلینگ بانوان خود را آماده می‌کند ادامه داد: اردوی آمادگی تیم های ملی آلیش و گراپلینگ بانوان برای حضور در رقابت های داخل سالن آسیا کشور روزهای 14 تا 24 شهریورماه در محل خانه کشتی مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه به علت فوت پدر 15 سال است تحت حمایت کمیته امداد است افزود: پس از فوت پدرم ، مادرم همزمان نقش پدر و مادر را برای من ایفا کرد تا زمینه ای برای  شکوفایی استعدادهایم فراهم باشد.

آقایی با بیان اینکه دوست دارد رشته ورزشی اش را بدون هیچ دغدغه ای ادامه دهد افزود: برای حضور در مسابقات باید در اردوهای مختلف شرکت کنم. بخشی از هزینه اردوها باید توسط خودم پرداخت شود اما هزینه های جاری زندگی و  ناتوان بودن مادرم مشکل مالی را در آینده ورزشی من پررنگ تر کرده است. اگرچه کمیته امداد در این زمینه کمک‌های خوبی کرده است اما خواستار همراهی بیشتری در این زمینه هستم.

وی گفت: تمام فکر و ذهنم تا سه سال آینده کسب قهرمانی است و بعد از آن برای مربی گری اقدام می کنم تا با داشتن تجربیات مناسب و خوب در این زمینه بتوانم خدمات بهتری ارائه دهم.

این نخبه ورزشی، بزرگترین آرزویش را خدمت به محرومان  اعلام کرد و گفت: خدمات کمیته امداد زمینه ای برای کسب موفقیت من شد که امیدوارم روزی بتوانم به مددجویان و افرادی که محروم هستند اما استعداد ورزشی دارند، خدمت کنم چراکه روزگاری محرومیت را از نزدیک لمس کرده ام.

شایسته ذکر است:  این بانوی ورزشکار به همراه تیم های ملی آلیش و گراپلینگ بانوان برای حضور در رقابت های داخل سالن آسیا مهر ماه امسال به کشور آذربایجان اعزام می شود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۹۰۷
(سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۶) ۱۵:۱۷پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید