دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۳ تیر ۱۳۹۷ / ۱۱:۴۵
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۶۲۶۰۵
گزارشگر : ۸۵
در ماه رمضان 97؛

5910 نیکوکار به جمع حامیان ایتام و محسنین خراسان رضوی پیوستند

(یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷) ۱۱:۴۵

کمیته امداد خراسان رضوی با ایجاد پایگاه‌های طرح اکرام ایتام در ماه مبارک رمضان امسال نسبت به جذب پنج هزار و 910 حامی به‌منظور حمایت از ایتام و فرزندان دارای سرپرست نیازمند (محسنین) اقدام کردند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خراسان رضوی از میزان استقبال نیکوکاران استان از طرح‌های اکرام ایتام و محسنین در ماه مبارک رمضان سال ۹۷ گزارش داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سلمان دانشور، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خراسان رضوی گفت: با استقرار 181 پایگاه جذب حامی ایتام و محسنین در طی ماه مبارک رمضان در سطح استان خوشبختانه پنج هزار و 910 حامی جذب شدند.
وی به مشارکت مردم متدین خراسان رضوی در طرح‌های خداپسندانه این نهاد اشاره کرد و ادامه داد: حامیان نیکوکار در ماه مبارک رمضان امسال حمایت از ایتام و محسنین را با تقبل ماهیانه حداقل 50 هزار تومان متعهد شدند.
دانشور حامی یابی مبتنی بر نیاز محرومان در زمینه‌های معیشت، درمان، مسکن، اشتغال، جهیزیه و تحصیل دانش آموزان را عنوان کرد و افزود: مردم نیکوکار در خراسان رضوی سال گذشته بیش از 32 میلیارد تومان به ایتام و فرزندان نیازمند غیر یتیم تحت حمایت این نهاد کمک کردند.
معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد بابیان اینکه همچنان 35 هزار فرزند یتیم و محسنین فاقد حامی هستند، از هم استانی‌ها و نیکوکاران خواست تا با ثبت‌نام در این امر خداپسندانه به یاری آن‌ها بشتابند و زمینه رفع مشکلات آن‌ها را فراهم کنند.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۲۸۴
(یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷) ۱۱:۴۵

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید