دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۹ تیر ۱۳۹۷ / ۱۶:۰۱
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۶۲۷۱۱
گزارشگر : ۸۵

ارائه خدمات فرهنگی کمیته امداد به بیش از 193 هزار نفر در خراسان رضوی

(شنبه ۹ تیر ۱۳۹۷) ۱۶:۰۱

کمیته امداد خراسان رضوی خدمات فرهنگی خود را به بیش از 193 هزار مددجو در سال گذشته ارائه داده است.

معاون امور فرهنگی کمیته امداد خراسان رضوی در مورد ارائه خدمات فرهنگی به مددجویان تحت حمایت گزارش داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید حبیب امینی، معاون امور فرهنگی کمیته امداد خراسان رضوی گفت: این نهاد در تمام خدماتی که به مددجو ارائه می‌دهد پیوست فرهنگی را مدنظر دارد و با این امر تلاش دارد تا فعالیت‌های کاری خود را نهادینه کند.
وی بیان کرد: بهترین راه مبارزه با آسیب‌های اجتماعی و جنگ نرم دشمن، ارائه آموزش و خدمات فرهنگی در ابعاد مختلف به خانواده‌هاست تا بااطلاع رسانی به‌موقع به مددجویان از ورود آن‌ها به زمینه‌های آسیب‌زا جلوگیری شود.
امینی افزود: سال گذشته خدمات فرهنگی کمیته امداد به 193 هزار و 784 مددجو در قالب برگزاری دوره‌های آموزشی، اردو، سفر به مشهد مقدس و عتبات، دانش آموزان خوابگاه‌ها و افراد ساکن در حاشیه شهرها ارائه‌شده که 48 هزار و 261 مورد آن در مشهد مقدس بوده است.
معاون امور فرهنگی اظهار کرد: خدمات فرهنگی ارائه‌شده به مددجویان در سال گذشته با بیش از سه میلیارد و 250 میلیون تومان اعتبار اجراشده است.
وی توجه به قرآن کریم و پیروی از دستورات آن را مطرح کرد و یادآور شد: سال گذشته 13 هزار و 508 مددجو از فعالیت‌های قرآنی بهره‌مند شده‌اند.
امینی ادامه داد: افراد بهره‌مند از خدمات فرهنگی شامل دانش آموزان، دانشجویان، همسران جوان، سرپرستان خانوار و مددجویان ساکن در مناطق حاشیه شهرها بودند.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۱۹۷
(شنبه ۹ تیر ۱۳۹۷) ۱۶:۰۱

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید