دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۰ تیر ۱۳۹۷ / ۰۹:۵۹
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۶۲۷۳۱
گزارشگر : ۸۵

همکاری 95 موسسه خیریه با کمیته امداد خراسان رضوی

(یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۷) ۰۹:۵۹

95 موسسه خیریه درزمینه های مختلف ازدواج، معیشت، مسکن، امور درمانی و تحصیلی با کمیته امداد استان در سال گذشته همکاری کردند.

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خراسان رضوی مشارکت مؤسسات خیریه با این نهاد در سال جاری را تشریح کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سلمان دانشور، معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خراسان رضوی گفت: مؤسسات خیریه برای کمیته امداد رقیب محسوب نمی‌شوند بلکه این نهاد به آن‌ها به چشم بازوی کمکی می‌نگرد و در برخی از فعالیت‌ها با مؤسسات همکاری دارد.
وی افزود: در خراسان رضوی 859 موسسه خیریه و انجمن‌های مردم‌نهاد(سمن) درزمینه کمک به نیازمندان فعالیت دارند که 306 مورد در مشهد و باقی آن در دیگر شهرستان‌ها هستند که 95 موسسه خیریه با کمیته امداد همکاری دارند.
دانشور بابیان اینکه فعالیت‌های مؤسسات خیریه شامل خدمات عمومی و تخصصی در یک و یا چند مقوله است افزود: مؤسسات خیریه با فعالیت تخصصی مانند ازدواج، مسکن، درمان و تحصیلی نقش خوبی در کمک به نیازمندان ایفا می‌کنند و موجب کاهش افراد نیازمند خدمت می‌شوند.
معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خراسان رضوی ادامه داد: این نهاد برای امسال درصدد افزایش و توسعه همکاری با مؤسسات خیریه است و با این اقدام فرایند کمک‌رسانی به نیازمندان را کوچک و سهل‌تر می‌کند.
وی یادآور شد: مجموع مشارکت‌های 95 موسسه خیریه با این نهاد در سال گذشته نزدیک سه میلیارد و 595 میلیون تومان و دوماه ابتدای امسال حدود 765 میلیون تومان بوده است.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۲۶۹
(یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۷) ۰۹:۵۹

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید