دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۷ تیر ۱۳۹۷ / ۱۵:۴۱
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۶۲۸۶۳
گزارشگر : ۸۵

حمایت جوان 26 ساله مشهدی از 26 یتیم

(یکشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۷) ۱۵:۴۱

نیکوکار 26 ساله مشهدی با اختصاص بیشترین بخش درآمد خود به امور 26 فرزند یتیم از آنان حمایت می‌کند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، میلاد غلام‌زاده، حامی طرح اکرام ایتام با اعلام اینکه 26 ساله و درفروش فرش ماشینی مشغول است گفت: آخرین مدرک تحصیلی‌ام دیپلم ریاضی است چندترمی هم در رشته دندان‌پزشکی در خارج از کشور تحصیل کردم اما بنا به مسائل دانشگاهی و اعلام عدم تائید نظام پزشکی کشور از آن رشته انصراف داده و سال 92 به کشور برگشتم و با پدرم مشغول به کار شدم.
وی در مورد ورود به عرصه خیرخواهی گفت: در خانواده‌ای مذهبی رشد و پروش یافته‌ام و در سفرهایی که به تهران داشتم یکی از همکاران که خودش حامی تعداد زیادی از ایتام است تصاویر و فیلم‌هایی از برنامه‌های ایتام پخش می‌کرد که تحت تأثیر قرار گرفتم.
وی بابیان اینکه همکارم که واسطه خیر شد تأکید داشت با ورود به امر کمک به ایتام روزنه‌های امید و برکت وارد زندگی‌ات می‌شود ادامه داد: این امر ادامه داشت تا اینکه من هم حمایت 26 فرزند یتیم را در ایام قبل از نوروز سال 96 عهده‌دار شوم و ماهیانه برای هرکدام 50 هزار تومان و درمجموع یک‌میلیون و 300 هزار تومان واریز کنم.
وی با اعلام اینکه در زمان تحصیل در خارج از کشور هم به نیازمندان کمک‌هایی داشته است بیان کرد: ورود به عرصه خیرخواهی با تشویق و حمایت‌های پدر صورت گرفت چنانکه الآن بیشترین بخش از حقوق دریافتی از کارم را به ایتام اختصاص دادم و برکات و آثار معنوی آن را در نقاط کور زندگی مشاهده می‌کنم.
وی از چشم‌انداز خود در امور خیرخواهی گفت: در نظر دارد تا تعداد فرزندان تحت حمایت خود را در حد توان افزایش دهد و سالانه فرزندان جدیدی را به چرخه حمایتی‌اش وارد کند.
وی عنوان کرد: کمک‌های دولتی به امر نیازمندان پاسخگو نیست و همیشه شاهد بودیم که مردم برای کمک به امور نیازمندان هر موقع وارد میدان شدند قدم‌های خوبی برداشته‌شده است و تصاویر فراموش‌نشدنی را خلق کرده‌اند.
وی بابیان اینکه بیش از اقدامات هر نهادی مردم در امور خیرخواهانه مؤثرتر هستند گفت: برای افزایش کمک‌های مردمی و میزان مشارکت نیکوکاران باید از طریق خود مردم اقدام کرد چون هرکسی هم‌جنس و هم نوع خود را بیشتر قبول دارد.
وی یکی از آرزوهای بزرگش را دیدار با فرزندان معنوی تحت سرپرستی عنوان کرد و گفت: 26 فرزند معنوی من اهل شهرستان جوین در غرب مرکز استان قرار دارند و بیش از هر چیزی حسی غیرقابل بیان دارم و نمی‌دانم واکنش خودم و یا فرزندان تحت حمایتم در اولین دیدار همدیگر چه خواهد بود.
وی با اعلام اینکه بیشتر از خودم مادرم هم پیگیر دیدار با این فرزندان است افزود: دوست دارم زودتر زمینه‌ای فراهم شود که به همراه مادرم یا ما به دیدار فرزندان برویم یا آن‌ها را به مشهد مقدس ببینیم.
این حامی نیکوکار جوان مجرد و دارای 13 فرزند یتیم پسر و 13 فرزند یتیم دختر است که ایتام در تمام گروه‌های سنی از خردسال تا بزرگ‌سال هستند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۰۸
(یکشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۷) ۱۵:۴۱

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید