جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۳:۵۲
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۰۱۶۲
گزارشگر : ۸۵

آغاز اردوهای آموزشی تربیتی سدید در مشهد مقدس

(چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸) ۱۳:۵۲

رئیس مرکز آموزشی فرهنگی امام رضا(ع) کمیته امداد خراسان رضوی گفت: اردوهای 15 روزه آموزشی تربیتی سدید با حضور بیش از 1000 دانشجوی طلاب علوم دینی در 2 رده خواهران و برادران در مشهد مقدس آغاز شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسین غنچه افزود: تقویت سطح کیفی و اثربخشی طرح، نظم بخشی بهتر و تلاش در جهت برطرف ساختن نواقص شکلی و اجرایی و ایجاد روحیه همدلی و همراهی، ایجاد روحیه نشاط و بالندگی، تقویت مطالعه و پژوهش، ایجاد خودباوری و تربیت نیروهای طراز اول انقلاب از اهداف اجرای اردوهای «طرح سدید» است.
وی با اعلام اینکه خراسان رضوی به عنوان پایخت فرهنگی کمیته امداد تعیین شده است، ادامه داد: در این دوره اردویی مشهد مقدس میزبانی از هزار و 40 دانشجو و طلبه علوم دینی تحت حمایت کمیته امداد از سراسر کشور را دارد که در هر رده 520 خواهر و برادر حضور دارند.
غنچه با اشاره به اینکه اردوگاه ثامن الائمه(ع) از خواهران و اردوگاه ثامن الحجج(ع) از برادران میزبانی می کند، ادامه داد: زیارت حضرت رضا(ع)، بهره مندی از اساتید مجرب در حوزه های مختلف دینی ، مشاوره و مباحث روز و حضور در اماکن سیاحتی و تفریحی از برنامه های این اردو است.
شایسته ذکر است: این اردو با برگزاری مراسم افتتاحیه در حرم مطهر رضوی و همزمان با روز عید قربان به صورت رسمی در مشهد شروع شد که پس از 15 روز در 4 شهریور به  پایان می رسد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۸۷۱
(چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸) ۱۳:۵۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید