جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۴:۲۹
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۰۱۶۴
گزارشگر : ۸۵
در سومین روز از دهه ولایت انجام شد؛

دستان آرزومند 101 بیمار زمینگیربر پنجره فولاد حرم رضوی

(چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸) ۱۴:۲۹

رئیس کمیته امداد اداره 3 مشهد گفت: همزمان با دهه ولایت و با مشارکت خیران و همکاری آستان قدس رضوی 101 بیمار نیازمند و صعب العلاج تحت حمایت این اداره به پابوسی حضرت رضا(ع) مشرف شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عباس کیانخواه افزود: حوزه حمایت کمیته امداد اداره 3 مشهد شامل مناطق شهری و روستایی می شود که از پنج هزار و 575 خانوار با 15جمعیت  هزار و 400 نفر حمایت می کند.
وی با بیان اینکه این اداره از 140 بیمار زمین گیر، صعب العلاج و لاعلاج حمایت های مالی و معنوی دارد، اظهار کرد: با تامین اعتبار 17 میلیون تومانی از محل منابع داخلی کمیته امداد و مشارکت خیران و با همکاری آستان قدس 101 بیمار تحت حمایت به همراه یکی از اعضای خانواده به عنوان همراه، به زیارت حرم امام رضا(ع) مشرف و علاوه بر زیارت از یک وعده غذای حضرت بهره مند شدند.
کیانخواه اعلام کرد: از این بیماران، 6 نفر از آنها به دلیل شرایط بیماری و وخامت حالشان با آمبولانس و باحالت خوابیده در بستر به حرم مشرف شدند.
شایسته ذکر است: مددجویان بیمار از مناطق روستایی سدکارده، و شهری ساکن در حاشیه شهر مشهد در خیابانهای طبرسی و خواجه ربیع به حرم مطهر اعزام شدند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱,۰۲۸
(چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸) ۱۴:۲۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید