جزییات خبر

یکشنبه / ۲۷ اَمرداد ۱۳۹۸ / ۱۲:۱۱
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۰۲۲۴
گزارشگر : ۸۵

افزایش 6 برابری مشارکت نیکوکاران خراسان رضوی در نذر و قربانی

(یکشنبه ۲۷ اَمرداد ۱۳۹۸) ۱۲:۱۱

معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد خراسان رضوی گفت: نیکوکاران به مناسب عید قربان با افزایش 6 برابری مشارکت های نقدی و غیرنقدی خود در سرفصل نذر و قربانی مددجویان کمیته امداد را یاری کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسین گیلاسی ضمن تبریک دهه ولایت و با اشاره به اینکه در سطح استان 70 پایگاه جمع آوری نذورات در شب و روز عید قربان فعالیت داشتند، افزود: کمک های مردمی در قالب دام زنده، گوشت قربانی و یا وجوه نقدی جمع آوری و بین نیازمندان توزیع شد.
وی با اعلام اینکه کمیته امداد از شیوه های نوین در جذب مشارکت های مردمی استفاده می کند، ادامه داد: میزان مشارکت نیکوکاران در ایام عید قربان امسال تاامروز نسبت به سال گذشته در مجموع 6 برابر رشد داشته است.
گیلاسی راه اندازی پویش  #عید_قربان_عید_بخشندگی   را یکی از طرح های اجرایی این نهاد اعلام کرد و افزود: بر اساس این طرح، «هر مسجد یک گوسفند قربانی»، «هر مرکز نیکوکاری یک گوسفند قربانی»، «هر شورای فرعی، هر اداره و هر حسینیه یک قربانی»، «هر حامی یتیم یک کیلوگرم گوشت برای فرزند معنوی خود» انجام می شود و از ظرفیت نماز جمعه و جماعات به منظور فرهنگ سازی قربانی و سهیم کردن نیازمندان دراین امر استفاده و بهره برداری صورت می گیرد.
معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد خراسان رضوی به وضعیت سخت اقتصادی خانواده های تحت حمایت و اینکه سهم هر شهروند نیکوکار نسبت به تامین گوشت برای نیازمندان چقدر است؟ اعلام کرد: نیکوکارانی که تمایل دارند در این امر سهیم باشند می توانند علاوه بر مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری کمکهای خود را، با شماره گیری کد # ۷ * ۳ * ۰۵۱ * ۸۸۷۷ * و یا واریز وجوه نقدی به شماره کارت ۱۱۱۱ – ۹۹۵۱ – ۹۹۱۸ – ۶۰۳۷ با شناسه ۳۸۷۳۱ اقدام کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۹۷۲
(یکشنبه ۲۷ اَمرداد ۱۳۹۸) ۱۲:۱۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید