جزییات خبر

دوشنبه / ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ / ۱۲:۵۲
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۰۲۵۰
گزارشگر : ۸۵
کمیته امداد استان با مشارکت شهرداری مشهد و آستانقدس؛

اطعام 22 هزار نفر در حاشیه شهر مشهد با همکاری کمیته امداد، شهرداری و آستان قدس

(دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸) ۱۲:۵۲

قائم مقام کمیته امداد خراسان رضوی گفت: همزمان با شب عید غدیرخم در 110 مسجد پهنه حاشیه شهر مشهد از 22 هزار نیازمند میزبانی می‌شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سلمان دانشور با اعلام این خبر که امشب در تعدادی از مساجد پهنه حاشیه شهر مشهد نیازمندان اطعام می شوند، افزود: این امر باتوجه به مصوبه ستاد فرهنگی حاشیه شهر مشهد و با مشارکت کمیته امداد، شهرداری مشهد، آستان قدس رضوی و ائمه جماعات مساجد مورد نظر انجام می شود.
وی ادامه داد: در این طرح برگزاری مراسم مولودی خوانی و جشن را مساجد و تامین هزینه های اطعام را سه نهاد کمیته امداد، شهرداری مشهد، آستان قدس رضوی عهده دار هستند.
دانشور با اشاره به اینکه در هر مسجد حداقل 200 نفر اطعام می شوند، بیان کرد: اطعام نیازمندان به دو صورت پهن کردن سفره و یا توزیع غذای گرم بعد از اتمام مراسم مولودی خوانی صورت می گیرد.
قائم مقام کمیته امداد خراسان رضوی یادآور شد: علاوه بر برنامه یاد شده، همچنین در مناطق 9گانه  کمیته امداد مشهد مقدس با همکاری مراکز نیکوکاری به مناسبت شب عید غدیر  31هزار پرس غذای گرم نیز توزیع می شود.
شایسته ذکر است: این برنامه شامل پهنه های حاشیه شهر با عناوین خواجه ربیع، شهید سروری، شهیدشفیعی نژاد، شهیدسرایی، شهید عصمتیان، شهید سعادتی، شهید بخشی، شهید آزموده و شهید رمضانی می شود

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۹۱۴
(دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸) ۱۲:۵۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید