جزییات خبر

شنبه / ۲ شهریور ۱۳۹۸ / ۰۹:۳۸
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۰۲۷۸
گزارشگر : ۴۸۷
مدیرعامل صندوق امداد ولایت اعلام کرد:

سپرده‌گذاری 250 هزار نیکوکار در صندوق امداد ولایت/پرداخت 9 هزار فقره وام در پنج ماهه امسال در خراسان رضوی

(شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸) ۰۹:۳۸

مدیرعامل صندوق امداد ولایت با اشاره به پرداخت 130 هزار فقره تسهیلات به ارزش 850 میلیارد تومان به نیازمندان در پنج ماهه نخست امسال، گفت: 250 هزار نیکوکار با نیت پرداخت قرض‌الحسنه در صندوق امداد ولایت سپرده‌گذاری کرده‌اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مجید باجلان در سفر به استان خراسان رضوی و بازدید از صندوق امداد ولایت کمیته امداد در استان، با اشاره به اینکه در سه سال اخیر این صندوق  3200 میلیارد تومان وام قرض‌الحسنه به نیازمندان پرداخت کرده است، افزود: سال گذشته 340 هزار فقره وام با ارزش 1670 میلیارد تومان پرداخت شد.
وی با بیان اینکه تسهیلات قرض‌الحسنه به منظور کارگشایی، اشتغال‌زایی، خرید و ساخت مسکن پرداخت می‌شود، ادامه داد: با تصویب هیات امنای کمیته امداد، سقف تسهیلات کارگشایی از 5 به 10 میلیون تومان افزایش یافته است. همچنین تسیهلات اشتغال‌زایی تا سقف 50 میلیون تومان، ساخت و خرید مسکن 20 تا 35 میلیون تومان و ودیعه مسکن تا سقف 20 میلیون تومان به خانواده‌های نیازمند پرداخت می‌شود.
باجلان از تاسیس صندوق ضمانت دریافت وام اشتغال در صندوق امداد ولایت خبر داد و اعلام کرد: با تاسیس این صندوق، دغدغه مددجویان و نیازمندان برای دریافت تسهیلات کاهش می‌یابد.
وی با تاکید بر اهمیت جذب سپرده خیران در صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت افزود: 250 هزار نیکوکار در صندوق امداد ولایت بدون چشم داشت به سود و بهره و صرفا به نیت خیر و نیکوکاری سپرده‌گذاری کرده‌اند.
باجلان تاکید کرد: این صندوق با 33 شعبه در کشور نسبت به ارائه خدمات به جامعه مددجویان اقدام می‌کند و با توجه به اساسنامه کمیته امداد، 100 درصد تسهیلات پرداختی از سوی این صندوق به صورت قرض‌الحسنه است.
در حاشیه این بازید، مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت خراسان رضوی با اعلام اینکه در پنج ماهه نخست امسال بیش از 9 هزار فقره تسهیلات به مددجویان تحت حمایت و اقشار نیازمند استان پرداخت شده است، افزود: این تعداد وام در قالب امور حمایت، اشتغال و خودکفایی و مسکن با اعتبار کلی بیش از 49 میلیارد و 425 میلیون تومان پرداخت شده است.
اسماعیل رحمانی به عملکرد سال گذشته این صندوق اشاره کرد و گفت: با مشارکت صندوق امداد ولایت در استان، به 22 هزار و 163 نفر تسهیلات قرض‌الحسنه با تامین اعتبار بیش از 110 میلیارد تومان در امور مسکن، حمایتی و اشتغال‌زایی و کارگشایی پرداخت شد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۵۴
(شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸) ۰۹:۳۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید