جزییات خبر

شنبه / ۲ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۲:۳۲
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۰۳۰۹
گزارشگر : ۸۵
به مناسبت روز پزشک اعلام شد؛

حمایت جامعه سپیدپوشان از ایتام و فرزندان نیازمند کمیته امداد خراسان رضوی

(شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸) ۱۲:۳۲

رئیس اداره اکرام ایتام کمیته امداد خراسان رضوی گفت: هزار و 777 پزشک نیکوکار با طرح اکرام ایتام کمیته امداد خراسان رضوی همکاری و حمایت های مالی و معنوی از فرزندان یتیم و محسنین دارند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسن اسلامی اظهار کرد: اکنون بیش  11 هزار و 74فرزند یتیم و 9 هزار و 736 فرزند محسنین از خدمات کمیته امداد بهره مند هستند که در مجموع بیش از 58 هزار نیکوکار از آنها به صورت ماهانه حمایت می کنند.
وی، ضمن تبریک روز پزشک به همه پزشکان بویژه سپیدپوشان حامی ونیکوکار جامعه، افزود: حمایت این پزشکان 70 درصد مربوط به فرزندان یتیم و 30 درصد مربوط به فرزندان محسنین با واریز ماهانه حداقل 50 هزار تومان است.
رئیس اداره اکرام ایتام کمیته امداد خراسان رضوی از همکاری پزشکان نیکوکار با این طرح از سال 88 تاکنون خبر داد و بیان کرد: 800 پزشک خانم از 880 فرزند و  977 پزشک مرد از 1200 فرزند نیازمند حمایت می کنند که این پدران و مادران معنوی از جامعه پزشکی در رده های عمومی، متخصص و فوق تخصص هستند.
اسلامی یادآور شد: به مناسبت روز پزشک با ارسال پیامک، دیدار حضوری، ارسال دلنوشته فرزند یتیم به حامی و اهدای لوح تقدیر از مقام این نیکوکاران تجلیل شد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۲۶
(شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸) ۱۲:۳۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید