جزییات خبر

یکشنبه / ۳ شهریور ۱۳۹۸ / ۰۸:۳۹
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۰۳۳۶
گزارشگر : ۸۵
رئیس کانون انجمن‌های صنفی کارفرمایی صنایع خراسان رضوی:

توانمندسازی انجام شده توسط کمیته امداد رمز و راز توسعه این نهاد است

(یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸) ۰۸:۳۹

رئیس کانون انجمن های صنفی کارفرمایی صنایع خراسان رضوی را سرلوحه کار خود قرار داده است زمینه‌ساز توسعه این نهاد برخواسته از دل انقلاب و افراد تحت پوشش آن خواهد بود و نتایج خیر آن در آینده نزدیک نصیب مددجویان خواهد شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محسن شرکا ددر حاشیه برگزاری همایش تجلیل از کارآفرینان برتر و آئین افتتاح ۲۵۰۰ پروژه عمرانی و اشتغال‌زایی کمیته امداد در استان و در گفتگو با خبرنگار ما، با بیان این که این همه توانایی و تلاش که در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای اشتغال‌زایی کمیته امداد استان مشاهده کردم موجب افتخار و غرور است، افزود: کمیته امدادیک بار دیگر ثابت کرد که اگر بستر مهیا شود حتما اتفاقات خوبی خواهد افتاد.
 وی در ادامه افزود: در سازمانهای بین المللی در سال‌های اخیر توانمندسازی جای آموزش را در ردیف اول گرفته و خوشبختانه با تدبیر و درایت انجام شده در کمیته امداد و برنامه های تدوین شده، من به آینده بسیار امیدوارم.
شرکا در انتها از تعامل و گفت وگوی شکل گرفته بین بخش تولید استان و کمیته امداد ابراز خشنودی کرد و گفت: با توجه به مدیریت جدید این نهاد و تعاملات شکل گرفته در استان آینده مثبتی متصور است.
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۶۱۳
(یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸) ۰۸:۳۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید