جزییات خبر

دوشنبه / ۴ شهریور ۱۳۹۸ / ۰۹:۱۵
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۰۳۶۰
گزارشگر : ۸۵
همزمان با سراسر کشور؛

مرحله اول جشن عاطفه ها در 7 و8 شهریور برگزار می شود

(دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸) ۰۹:۱۵

معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد خراسان رضوی گفت: اولین مرحله جشن عاطفه ها در استان همزمان با سراسر کشور در 7 و 8 شهریور ماه امسال در معابر عمومی و مصلی های نماز جمعه برگزار می شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسین گیلاسی با اعلام این خبر که جشن عاطفه ها با شعار «بارنگ مهر رویایی را بسازیم» برگزار می شود، افزود: به این منظور حدود 400 پایگاه در سطح استان فعالیت دارند که 180 مورد آن در مشهد مقدس مستقر می شوند.
وی ادامه داد: 69 پایگاه در دفاتر کمیته امداد، 171 پایگاه در مراکز نیکوکاری، 88 پایگاه در مشهد و مابقی در مساجد و مراکز مقاومت بسیج فعالیت می کنند.
گیلاسی با اشاره به اینکه جشن عاطفه ها در 2 مرحله برگزار می شود، افزود: اولین مرحله در 7 شهریور با مشارکت مردم در معابر عمومی و 8 شهریور با حضور نمازگزاران در مصلی های نمازجمعه و مرحله دوم در 10 مهرماه با مشارکت دانش آموزان برگزار می شود.
معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد خراسان رضوی اظهار کرد: نیکوکاران به منظور کمک به جشن عاطفه ها برای فراهم کردن زمینه تحصیل دانش آموزان نیازمند علاوه بر واریز وجوه نقدی به شماره کارت 1111 – 9551 – 9918 – 6037 نزد بانک ملی با شناسه 23680 می توانند با شماره گیری کد # 1 * 8877 * اقدام کنند.
وی زمان فعالیت پایگاه ها را از ابتدای صبح پنجشنبه 7 و8 شهریور ماه تا 23 شب اعلام کرد و یادآور شد: پایگاه مرکزی کمیته امداد خراسان رضوی در مشهد مقدس در باب الرضا(ع) حرم مطهر ایجاد می شود .

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۸۱۸
(دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸) ۰۹:۱۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید