جزییات خبر

دوشنبه / ۴ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۲:۰۵
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۰۳۶۳
گزارشگر : ۸۵

ارائه خدمات به مددجویان در کمیته امداد باید به سمت سهولت بخشی برود

(دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸) ۱۲:۰۵

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی گفت: این نهاد در ارائه خدمت به مددجویان و مراجعان باید به سمت راحت شدن و آسان کردن حرکت کند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حبیب الله آسوده در سفر به شهرستان خلیل آباد با تاکیدبر اینکه ارائه خدمات به مددجویان در کمیته امداد باید به سمت سهولت بخشی برود، عنوان کرد:  باتوجه به شرایط سخت اقتصادی  به دنبال تثبیت و پشتیبانی و حمایت از اقشار نیازمند هستیم تا محرومان دچار مشکل نشوند.
وی با عنوان اینکه کمیته امداد در بخش های مختلف زندگی خانواده ها فعالیت دارد و در نهایت به توانمندسازی افراد نیازمند و روستایی می اندیشد، ادامه داد: به دلیل معرفی کمیته امداد به عنوان معین اقتصادی خلیل آباد،  مطالعات اولیه و شناسایی کار را در دستور کار دارد و تا ماه آینده چشم انداز و چهارچوب کاری آن مشخص می شود.
آسوده با اشاره به اینکه استاندار خراسان رضوی برنامه ریزی و اجرای طرح مثلث اقتصادی فرهنگی را در استان مدنظر دارد، افزود: کمیته امداد به عنوان معین اقتصادی در خلیل آباد این موضوع را با محوریت زکات اقدام و برنامه ریزی می کند.
مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی دلیل انتخاب شهرستان خلیل آباد به عنوان معین اقتصادی را موقعیت جغرافیایی، داشتن ظرفیت های مختلف، ارتباط و تعامل دستگاه های مختلف با کمیته امداد دانست و ادامه داد: امیدوارم با موفقیت در این طرح بتوان از شهرستان خلیل آباد به عنوان یک الگوی کشوری بهره برد.
 وی با اشاره به اینکه در بخش اشتغال روستایی کارهای خوبی انجام می شود ، افزود: امسال به منظور اشتغالزایی در استان 400 میلیارد تومان اعتبار از منابع داخلی کمیته امداد و بانکها تخصیص داده شده که این رقم در مقایسه با سال گذشته 5/2 برابر رشد داشته است.
آسوده توسعه روستاها، افزایش و ارتقا سطح دانش، انسجام هرچه بیشتر بین امدادگران کمیته امداد، کوتاه تر کردن فرایند کاری در این نهاد را از امدادگران کمیته امداد خلیل آباد خواستار شد.
شایسته ذکر است: مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی در سفر 2 روزه به خلیل آباد علاوه بر جلسه با فرماندار و امام جمعه، بازدید از مسکن های سیل زده در حال ساخت، کلنگ زنی 6 باب مسکن مددجویی شهری و افتتاح ساختمان اداری کمیته امداد خلیل آباد و دیدار با امدادگران  را انجام داد.
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۶۳۸
(دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸) ۱۲:۰۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید