جزییات خبر

سه شنبه / ۵ شهریور ۱۳۹۸ / ۱۲:۲۴
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۰۳۸۹
گزارشگر : ۸۵

اجرای 908 طرح اشتغال در خراسان رضوی

(سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸) ۱۲:۲۴

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد خراسان رضوی گفت: این نهاد به منظور کسب شغل پایدار و توانمندشدن خانواده های نیازمند در 5 ماهه امسال 1500 طرح اشتغال را ایجاد کرده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید حسین کرابی بیان کرد: برای این تعداد طرح 18 میلیارد و 300 میلیون تومان اعتبار از محل تسهیلات قرض الحسنه بانکی و امدادی فراهم و پرداخت شده است.
وی با اشاره به اینکه مشاغل ایجاد شده شامل بخش های کشاورزی، دامپروری، صنفی صنعتی، صنایع دستی، خدمات و شیلات می شود، ادامه داد: طرح های اشتغال کمیته امداد با کمترین انحراف همراه است و تحت نظارت ۵ ساله کارشناسان اشتغال قرار دارد تا به خودکفایی وخوداتکایی لازم برسند.
وی از ارائه  ۲ مدل بسته تشویقی به کارفرمایان جویای نیروی کار توسط کمیته امداد استان و به‌منظور توانمند کردن خانواده‌های مددجو خبر داد و اظهار کرد: اجرای این طرح از نیمه دوم سال ۹۷ آغازشده که در سال جاری سعی بر توسعه و جدیت در این کار است.
کرابی گفت: این نهاد شرایط خاص و ویژه‌ را در اختیار کسانی‌ قرار می‌دهد که در کارآفرینی توانایی بالایی دارند. این راهکار و روش تشویقی که راهگشای مسیر اشتغال است توسط کمیته امداد اجرا می‌شود و شامل درخواست نیروی کار به تعداد مشخص و راهبری شغلی است.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد خراسان رضوی  از ارائه آموزش های مهارتی ، پایدارسازی و مقدماتی به 1100 مددجو خبر داد.
شایسته ذکر است: فرایند اشتغالزایی در کمیته امداد شامل مددجویان، فرزندان، خانواده و افراد نیازمند می شود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۰۰
(سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸) ۱۲:۲۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید