جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۳ آذر ۱۳۹۸ / ۰۸:۲۰
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۲۲۰۲
گزارشگر : ۸۵

مددجویان تحت حمایت، زائر امام مهربانی ها شدند

(چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸) ۰۸:۲۰

معاون امور فرهنگی کمیته امداد خراسان رضوی گفت: مددجویان تحت حمایت این نهاد از سراسر کشور در قالب اردوهای زیارتی برای زیارت امام هشتم (ع) عازم مشهد مقدس شدند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد محمد افشارنیا با عنوان اینکه زیارت امام رضا آرزوی همه مددجویان است، افزود: در میان چهارده معصوم (ع)، آسان ترین زیارت به لحاظ بُعد جغرافیایی برای ایرانیان، حرم مطهر و منور حضرت امام رضا (ع) است که مشتاقان زیادی دارد.

وی با بیان اینکه هم وطنانی هستند که به دلایل مختلف از جمله مشکلات مالی تاکنون توفیق این زیارت را نیافته اند، ادامه داد: کمیته امداد با هدف فراهم آوردن امکان زیارت مددجویان با کمک خیران، طرح شوق زیارت را اجرا کرده است تا افراد زیادی در قالب این طرح از این سفر معنوی بهره مند شوند.
افشارنیا از مشارکت خیران در تعهد پرداخت هزینه زیارت و سفر به مشهد مددجویان و نیازمندان گفت و افزود: در 6 ماهه نخست امسال 5639 نفر با مشارکت نیکوکاران و کمیته امداد به مشهد مقدس اعزام شدند و علاوه بر زیارت از برنامه های فرهنگی مانند آموزش خانواده، مشاوره و تفریحات گروهی بهره مند شدند.
معاون فرهنگی کمیته امداد خراسان رضوی هدف از برگزاری این اردوها را ارتقای فرهنگی و معنوی مددجویان دانست و بیان کرد: همچنین در نیمه نخست امسال از خراسان رضوی 170 نفر به عتبات عالیات و 903 نفر به قم اعزام شده اند. 
شایسته ذکر است: نیکوکاران مومن می توانند برای مشارکت در طرح شوق کمک های خود را به دفاتر کمیته امداد و یا مراکز نیکوکاری اهداء و یا از طریق کد دستوری # ۰51*۸۸۷۷* اقدام کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۹۰
(چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸) ۰۸:۲۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید