جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۳ آذر ۱۳۹۸ / ۰۸:۲۱
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۲۲۰۳
گزارشگر : ۸۵
ارائه 28 خدمت الکترونیکی به مددجویان؛

269 مددکار به خانواده های کمیته امداد استان خدمات می دهند

(چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸) ۰۸:۲۱

رئیس اداره پذیرش و مددکاری کمیته امداد خراسان رضوی گفت: این نهاد خدمات و برنامه های متناسب با مددجویان را با 269 مددکار شامل 169 مرد و 100 خانم ارائه می دهد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید مصطفی موسوی ازغندی با بیان اینکه تلاش امدادگران و به صورت ویژه تر مددکاران بر اساس خانواده محوری به افراد ارائه می شود، افزود: مددکاران افرادی راز دار و امین هستند که با مددرسانی، احسان، نیکوکاری و عطوفت در رسیدگی به امور نیازمندان، شرایط را برای توانمند کردن خانواده ها فراهم می کنند.

وی بهترین مددکار را حضرت علی(ع) دانست و اظهار کرد: تأسی مددکاران از این امام، که اعتقاد داریم امام علی(ع) باید الگوی مددکاران و فعایت های مددکاری باشد، می تواند تاثیر بسزایی در نحوه ارائه خدمت داشته باشد.
موسوی یکی از مهمترین اقدامات حوزه حمایت و سلامت خانواده را ارائه مدلهای اثربخش به منظور حمایت هدفمند از اقشار محروم جامعه عنوان کرد و ادامه داد: توجه و اهمیت به ارتقاء شاخصهای مددکاری اجتماعی، تعداد مشخص سرانه پرونده های هر مددکار زمینه ای برای بهره مندی از خدمات مطلوب مددجویان است.
وی، تکریم ارباب رجوع، تسلط به نرم افزارهای جدید حمایت و دستورالعمل ها، حذف پرونده های فیزیکی و تلاش در جهت توانمندسازی مددجویان را از موارد مهم کاری برای هر مددکار برشمرد و گفت: تلاش ها بر این است تا برای ارتباط با خانواده های دارای زن سرپرست از بانوان مددکار استفاده شود تا خانواده ها احساس راحتی بهتری داشته باشند.
رئیس اداره پذیرش و مددکاری کمیته امداد خراسان رضوی از ارائه 28خدمت الکترونیکی به مددجویان بدون مراجعه به کمیته امداد خبر داد و یادآور شد: این امر در جهت تعالی خانواده ها، ارائه خدمات اثربخش در جهت توانمندسازی خانواده ها و سرعت بخشیدن به ارائه خدمات است.
شایسته ذکر است: مددجویان جهت دریافت خدمات و به منظور جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه به سایتe.emdad.ir مراجعه کنند و با ثبت درخواست خود به صورت الکترونکی از روند رسیدگی مطلع شوند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۸۷۴
(چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸) ۰۸:۲۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید