جزییات خبر

شنبه / ۱۶ آذر ۱۳۹۸ / ۰۸:۱۹
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۲۲۴۴
گزارشگر : ۸۵
همزمان با 16 آذر اعلام شد؛

حمایت کمیته امداد خراسان رضوی از بیش از 3هزار دانشجو

(شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸) ۰۸:۱۹

رئیس اداره حمایت های اجتماعی کمیته امداد خراسان رضوی گفت: اکنون این نهاد از سه هزار و 648 دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی حمایت می کند و به آن‌ها خدمات می‌دهد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد بلوچی با بیان اینکه جوانان ایرانی با اسلحه علم و دانش در مقابل استکبار و طاغوت به نبرد با دشمنان می روند، افزود: این سه هزار و 650 دانشجو در سال تحصیلی جاری شامل 57 درصد دختر با جمعیت 2 هزار و 65 نفر و 43 درصد پسر با جمعیت هزار و 583 نفر می شود.
وی با اشاره به اینکه بخش قابل توجهی از دانشجویان تحت حمایت کمیته امداد خراسان رضوی در مشهد ساکن هستند ادامه داد: اکنون 653 دانشجو در مقطع کاردانی، 2 هزار و 425 دانشجو در مقطع کارشناسی، 247 دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد، 46 دانشجو در مقطع دکترا و 277 طلبه در حوزه های علمیه مشغول به تحصیل هستند که از خدمات این نهاد بهره مند می شوند.
بلوچی اظهار کرد: هزار و 282 نفر در دانشگاه دولتی، 179 نفر در دانشگاه فنی و حرفه ای، 472 نفر در دانشگاه آزاد اسلامی، هزار و 438 نفر در دیگرمراکز دانشگاهی و 277 نفر در حوزه های علمیه تحصیل می کنند.
وی یادآور شد: این نهاد علاوه بر پرداخت کمک‌هزینه تحصیلی به دانشجویان تحت حمایت خود، در تقویت امور تحصیلی، ایاب و ذهاب، برگزاری اردوهای تفریحی و تحصیلی، برگزاری دوره های مشاوره تحصیلی و اسکان خوابگاهی حمایت می‌کند.
شایسته ذکر است: مراسم از تجلیل از دانشجویان تحت حمایت با حضور مسئولان این نهاد در سطح استان برگزار شده است.
تعداد بازدید : ۵۶۶
(شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸) ۰۸:۱۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید