جزییات خبر

پنج شنبه / ۲۱ آذر ۱۳۹۸ / ۱۱:۱۸
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۲۳۶۷
گزارشگر : ۸۵

الگوی کسب و کار کمیته امداد بهره وری بالا با سرمایه کم است

(پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸) ۱۱:۱۸

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی با عنوان اینکه اثر اقتصادی طرحهای اشتغال کمیته امداد خراسان رضوی سالانه هزار میلیارد تومان است، گفت: کمیته امداد در اجرای مشاغل خرد و خانگی به دنبال بهره وری بالا با سرمایه کم است

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حبیب الله آسوده در همایش شبکه بانکی یاور توانمندسازی اقتصادی نیازمندان در مشهد بیان کرد: هم اکنون 42 هزار طرح اشتغال مددجویان کمیته امداد در خراسان رضوی فعال است.
وی با بیان اینکه تاکنون 120 هزار اشتغال با ایجاد 200 هزار فرصت شغلی در خراسان رضوی با تسهیلات بانکی ایجاد شده است، اظهار کرد: اکنون 200 هزار خانواده در استان تحت پوشش این نهاد هستند مجریان طرح های اشتعال هزار میلیارد تومان از محل طرحهای اشتغال فقط در خراسان رضوی وارد چرخه اقتصاد استان شدند.
مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی ادامه داد: سالانه از محل فعالیت طرحهای اشتغال مجریان اشتعال در استان معادل هزار میلیارد تومان در اقتصاد استان اثرگذاری انجام می‌شود.
وی با بیان اینکه با کمک تسهیلات اشتغال در استان تعداد زیادی از خانواده‌های مستعد دارای فرصت اشتغال هستند، افزود: بسیاری از مددجویان تحت حمایت دارای عقل معاش هستند و تلاش می کنند.
آسوده گفت: تلاش داریم در سایه تعامل با بانکها وظیفه خودمان را نسبت به محرومان انجام دهیم و شاهد کاهش فقر در آینده باشیم.
شایسته ذکر است این مراسم یک روزه و با حضور رئیس کل بانک مرکزی و رییس کمیته امداد در مشهد برگزار شد و از مدیران شعب ۱۷ بانک استان تجلیل شد.

انتهای پیام 

تعداد بازدید : ۶۲۴
(پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸) ۱۱:۱۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید