جزییات خبر

پنج شنبه / ۲۱ آذر ۱۳۹۸ / ۱۲:۲۷
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۲۳۶۸
گزارشگر : ۸۵

خراسان رضوی مرکز خلق پول و ظرفیتهای فراوان اقتصادی است

(پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸) ۱۲:۲۷

استاندار خراسان رضوی گفت:این استان مرکز خلق پول و ظرفیتهای فراوان اقتصادی است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علیرضا رزم حسینی در همایش شبکه بانکی یاور توانمندسازی اقتصادی نیازمندان در مشهد بیان کرد: این استان دارای ظرفیتهایی متعدد و فراوانی است و تلاش داریم با اجرای طرح مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی در این استان تحول لازم را ایجاد کنیم.
وی با عنوان اینکه اکنون سپرده‌های بانکی در استان معادل ۱۱۷ هزار میلیارد تومان است، ادامه داد: بررسی‌های آماری نشان می‌دهد وام‌های خرد کمتر معوقه دارند و تفاوت خاصی با وامهای کلان دارد.
رزم حسینی با اشاره به اینکه در طرح مثلث توسعه اقتصادی به دنبال جمع کردن پول‌های خرد مردم در قالب صندوقی هستیم تا برای خود مردم استفاده و گره‌گشا باشد، افزود: واگذاری سرمایه‌های کلان به پروژه‌های بزرگ موجب می‌شود تا با وقوع یک اتفاق ناگوار شاهد لطمه سنگین به این پروژه‌ها و در نهایت بیکاری شمار فراوانی باشیم.
استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه شرکتهای توانمند در استان تحت عنوان معین اقتصادی، مسئولیت توانمندسازی شهرها و مناطق مشخصی را بر عهده گرفته‌اند، افزود: این اقدام آسیب ناشی از تبعیض اقتصادی را کاهش می‌دهد.
وی با اشاره به ضرورت استقبال از سرمایه‌گذاران گفت: از سرمایه‌گذاران در هر بخشی در استان برای جذب سرمایه‌هایشان استقبال و برایشان فرش قرمز پهن می‌کنیم.
شایسته ذکر است این مراسم یک روزه و با حضور رئیس کل بانک مرکزی و رییس کمیته امداد در مشهد برگزار شد و از مدیران شعب ۱۷ بانک استان تجلیل شد.

انتهای پیام 

تعداد بازدید : ۵۳۴
(پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸) ۱۲:۲۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید