جزییات خبر

پنج شنبه / ۲۱ آذر ۱۳۹۸ / ۱۱:۴۶
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۲۳۶۹
گزارشگر : ۸۵

پرداخت بیش از ۱۱ هزار فقره تسهیلات اشتغال به مددجویان کمیته امداد در بخش اشتغال

(پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸) ۱۱:۴۶

رئیس شورای بانکهای خراسان رضوی از پرداخت تسهیلات اشتغال به ۱۱ هزار و ۸۳۳ مددجوی کمیته امداد استان از منابع بانک‌ها در بخش اشتغال تا پایان مهرماه امسال خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسن مونسان در همایش شبکه بانکی یاور توانمندسازی اقتصادی نیازمندان در مشهد با اشاره به اینکه مدیرانی که امروز در میدان نبرد اقتصادی احساس وظیفه و در شرایط دشوار اقتصادی موجود برای کمک به رونق اقتصاد تلاش می‌کنند شایسته تقدیرند، افزود: بایدبر تلاش در این عرصه افزوده شود تا مشکلات مرتفع شود.
وی از پرداخت تسهیلات اشتغال به ۱۱ هزار و ۸۳۳ مددجوی کمیته امداد استان تا پایان مهرماه امسال خبر داد و اظهار کرد: اعتبار مصوب به این منظور سه هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان بود که هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان آن تا پایان مهرماه امسال پرداخت شده است.
مونسان با بیان اینکه سال گذشته ۲۲ هزار و ۴۹۰ مددجوی کمیته امداد از تسهیلات اشتغال بهره مند شدند، اعلام کرد: سال گذشته مبلغ مصوب برای اعطای تسهیلات به کمیته امداد استان ۲ هزار و ۵۶۱ میلیارد تومان بود که ۲۳۰۰ میلیارد تومان آن در همان سال پرداخت شد و مابقی اعتبارات اشتغال امسال پرداخت و میزان پرداخت اعتبارات اشتغال به ۱۰۰ درصد رسید.
شایسته ذکر است این مراسم یک روزه و با حضور رئیس کل بانک مرکزی و رییس کمیته امداد در مشهد برگزار شد و از مدیران شعب ۱۷ بانک استان تجلیل شد.
انتهای پیام 

تعداد بازدید : ۵۵۳
(پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸) ۱۱:۴۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید