جزییات خبر

شنبه / ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۱:۳۱
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۳۳۷۵
گزارشگر : ۸۵
به میمنت سالگرد پیروزی ، در دهه فجر امسال؛

638 مددجوی کمیته امداد خراسان رضوی خانه دار خواهندشد

(شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۸) ۱۱:۳۱

مدیر مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد خراسان رضوی گفت: همزمان با ایام الله دهه فجر از 638 باب مسکن مددجویی بهره برداری و یا کلنگ زنی شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد صحرایی با اعلام اینکه اعتبار این پروژه ها از منابع داخی این نهاد، نیکوکاران و بانکها تامین شده است، افزود: در مجموع برای این 638 پروژه 35 میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.
وی بیشترین سهم مسکن ساخته و یا کلنگ زنی شده را در روستاها دانست و ادامه داد: 226 واحد در شهرها و 412 واحد در روستاها تحویل می شود و یا مراحل ساخت آن در دستور کار قرار می گیرد.
صحرایی بیان کرد: به ترتیب بیشترین واحدهای مسکن در بردسکن با 96 واحد، مشهد مقدس با 75 واحد، سرخس با 57 واحد، نیشابور 53 واحد و کاشمر با 51 واحد به بهره برداری رسیده و یا کلنگ خانه دارشدن مددجویان به زمین خورده است.
مدیر مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد خراسان رضوی اظهار کرد: کمیته امداد استان از ابتدای سال جاری تا پایان دی ماه پنج هزار و 509 پروژه عمرانی شامل ساخت و یا خرید و انجام تعمیرات مسکن های شهری و روستایی را با اعتبار بیش از 42 میلیارد تومان انجام داده است.
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۴۵۸
(شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۸) ۱۱:۳۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید