جزییات خبر

دوشنبه / ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۴:۱۷
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۳۴۴۳
گزارشگر : ۸۵
به نیابت از سردارشهید سلیمانی، من هم حامی می شوم؛

استقرار پایگاه‌های جذب حامی ایتام در مسیر راهپیمایی 22 بهمن کل استان

(دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸) ۱۴:۱۷

رئیس اداره اکرام ایتام کمیته امداد خراسان رضوی خبر داد: پایگاه‌های جذب حامی کمیته امداد خراسان رضوی در مسیر راهپیمایی 22 بهمن با هدف توسعه و ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری مستقر می شوند و از علاقه مندان به شرکت در این طرح ثبت نام می کنند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسن اسلامی با اعلام اینکه این پایگاه ها با عنوان «به یک مهربانی همه دعوتیم» و باشعار به نیابت از سردار شهید قاسم سلیمانی من هم حامی می شوم استقرار پیدا می کنند، گفت:  38 پایگاه این نهاد در مسیر های راهپیمایی آماده ثبت نام از حامیان هستند که 10 پایگاه در مشهد و مابقی در سایر شهرستانها مستقر هستند.
وی یکی از شیوه های مشارکت در طرح اکرام ایتام را حضوری دانست و ادامه داد: علاوه بر این پایگاهها، دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در جهت اجرای پویش «من هم یک حامی ام» ایجاد می شوند.
اسلامی، نام نویسی در سایت EKRAM.EMDAD.IR و پرداخت نقدی به صورت مستقیم از این طریق به حساب ایتام ومحسنین را یکی دیگر از شیوه های مشارکت در طرح فوق بیان و اظهار کرد: برای سهولت بخشی به فرایند پرداخت از بسترهای الکترونیکی استفاده شده است تا این امر با صرف کمترین زمان و هزینه صورت گیرد.
رئیس اداره اکرام ایتام کمیته امداد خراسان رضوی ساعت کاری این پایگاه ها را از ابتدای شروع مراسم روز 22 بهمن تا پایان زمان راهپیمایی عنوان کرد و یادآور شد: مردم استان می‌توانند علاوه بر مراجعه به پایگاه‌های کمیته امداد، از طریق شماره گیری کد دستوری # ۰۵۱ * ۸۸۷۷ *، مراجعه به سایت emdad.ir و پرداخت از طریق خودپردازها، در این عمل خداپسندانه کمک به کودکان نیازمند و مددجویان مشارکت و همکاری داشته باشند.
شایسته ذکر است: اکنون کمیته امداد خراسان رضوی از ۵۳ هزار کودک یتیم و محسنین حمایت های مادی و معنوی می کند که فقط برای 22 هزار نفر آنها حامی جذب شده است و مابقی بدون حامی هستند.
انتهای پیام
تعداد بازدید : ۴۸۰
(دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸) ۱۴:۱۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید