جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۲:۰۰
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۳۹۱۳
گزارشگر : ۸۵
در قالب اجرای پویش نذر سلامت؛

​تامین سبد معیشت و سلامت برای کارگران فصلی

(چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۸) ۱۲:۰۰

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی گفت: باتوجه به شیوع ویروس کرونا و مشکلات ایجاد شده جهت تامین هزینه های سلامت و معیشت اقشار آسیب پذیر به ویژه کارگران فصلی، روز مزد و دستفروش و با هدف حمایت از این گروه ها با مشارکت عموم مردم و کلیه سازمانها، در نظر هست در قالب پویش نذر سلامت، سبد معیشت و بهداشت برای ایشان تهیه و در اسرع وقت بین آنها توزیع شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حبیب الله آسوده با عنوان اینکه اجرای این طرح از روز گذشته شروع شده است، بیان کرد: محور اجرای این پویش کمیته امداد است که با همکاری مردم نیکوکار، 260 مرکز نیکوکاری و دستگاه های دولتی و خصوصی، در سطح استان اجرا می شود. 
آسوده ادامه داد: امیدوارم با مشارکت مردم بتوانیم در این شرایط سخت، بسته های معیشت و سلامت مناسبی را تهیه و بین جامعه هدف توزیع کنیم. 

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی استفاده از روشهای الکترونیکی را بستر مناسب مشارکت در این طرح خواند و گفت: نیکوکاران می توانند کمک های نقدی خود را به «پویش نذر سلامت» به شماره کارت 3025 – 5014 – 9979 – 6037  نزد بانک ملی و یا شماره گیری کد  # 88 * 8877 *  واریز کنند.

لازم به یادآوری است: این طرح با مشارکت خیرین و نیکو کاران تا زمانی که مشکلات معیشتی و نیاز اقشار آسیب پذیر وجود داشته باشد، ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۰۵
(چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۸) ۱۲:۰۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید