جزییات خبر

شنبه / ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۵:۱۳
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۳۹۵۲
گزارشگر : ۸۵
همراهی نیکوکاران در «پویش مردمی نذر سلامت»؛

تهیه سبد معیشت و سلامت برای نیازمندان غیر تحت پوشش نهادهای حمایتی

(شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸) ۱۵:۱۳

مدیرکل کمیته امداد کمیته امداد خراسان رضوی از همراهی نیکوکاران به پویش مردمی نذر سلامت تشکر کرد و گفت: با مشارکت نیکوکاران و خیران در قالب «پویش مردمی نذر سلامت» سبدهای معیشت و سلامت تهیه و بین نیازمندان غیر تحت پوشش سازمانهای حمایتی توزیع می شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حبیب الله آسوده با بیان اینکه اجرای «پویش نذر سلامت» از 20 اسفندماه شروع شده است، افزود: نیکوکاران و خیران هم استانی از ابتدای شروع این طرح تا امروز 24 اسفندماه حدود 18 میلیون و 500 هزار تومان کمک کردند.
وی کمیته امداد را محور اجرای «پویش نذر سلامت» دانست و بیان کرد: این پویش باتوجه به شیوع ویروس کرونا و مشکلات ایجاد شده جهت تامین هزینه های سلامت و معیشت اقشار آسیب پذیر به ویژه کارگران فصلی، روز مزد و دستفروش ایجاد شده است که هدف آن با مشارکت عموم مردم نیکوکارو کلیه سازمانه حمایت از این گروه ها می باشد.
مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی اعلام کرد: نیکوکاران می توانند کمک های نقدی خود را به «پویش نذر سلامت» به شماره کارت ۳۰۲۵ – ۵۰۱۴ – ۹۹۷۹ – ۶۰۳۷  نزد بانک ملی و یا شماره گیری کد  # ۸۸ * ۸۸۷۷ *  واریز کنند. 
آسوده یادآور شد: اکنون «پویش نذر سلامت» با مشارکت نیکوکاران، ۲۶۰ مرکز نیکوکاری و دستگاه های دولتی و خصوصی، در سطح استان در حال اجراست.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۲۸
(شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸) ۱۵:۱۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید