جزییات خبر

دوشنبه / ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۲:۱۷
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۳۹۸۲
گزارشگر : ۸۵
با اجرای پویش «من هم یک حامی ام»؛

18 هزار حامی جدید به طرح اکرام ایتام وارد شدند

(دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸) ۱۲:۱۷

رئیس اداره اکرام ایتام کمیته امداد خراسان رضوی با اشاره به اجرای پویش «من هم یک حامی ام» و هدف گذاری برای جذب ۱۰۰ هزار حامی جدید برای فرزندان ایتام و محسنین استان، گفت: از ابتدای اجرای این طرح در استان تاکنون 18هزار مورد جذب جدید صورت گرفته است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسن اسلامی با اعلام اینکه اجرای این طرح از ابتدای آبان ماه امسال شروع شده و تا اردیبهشت ماه ۹۹ ادامه خواهد داشت، افزود: هدف از اجرای این طرح افزایش روزافزون مشارکت کارکنان دستگاه های اجرایی و عموم مردم استان برای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت این نهاد است.

وی استفاده از بسترهای سنتی و الکترونیکی را برای جذب حامیان میسر دانست وادامه داد: روشهای مشارکت در این پویش مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد استان یا نام نویسی در سایت های اکرام ایتام و محسنین و پرداخت نقدی مستقیم به حساب ایتام و محسنین از طریق سامانه EKRAM.EMDAD.IR است.
اسلامی اظهار کرد: مردم استان می‌توانند علاوه بر مراجعه به پایگاه‌های کمیته امداد، از طریق شماره گیری کد دستوری # ۰۵۱ * ۸۸۷۷ *، مراجعه به سایت emdad.ir  و پرداخت از طریق خودپردازها، در عمل خداپسندانه کمک به کودکان نیازمندو مددجویان مشارکت و همکاری داشته باشند. 
رئیس اداره اکرام ایتام کمیته امداد خراسان رضوی با اشاره به اینکه اکنون این نهاد جذب حامی برای حدود 11 هزار یتیم و 42 هزار فرزند محسنین را مدنظر دارد، اعلام کرد: همچنین در قالب اجرای این طرح ۵۸۲۵ حامی غیرفعال، مجددا فعال شده و به حمایت خود از ایتام و فرزندان محسنین ادامه می دهند. 
لازم به یادآوری است: کمک‌های حامیان از طریق سامانه اکرام، مستقیم به حساب ایتام ومحسنین نیازمند واریز می شود و پیامک آن برای شخص حامی ارسال می گردد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۹۹
(دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸) ۱۲:۱۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید