جزییات خبر

شنبه / ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۰۸:۴۴
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۵۰۰۸
گزارشگر : ۸۵

توزیع 6 هزار پرس غذای گرم و بسته معیشتی میان نیازمندان منطقه احمدآباد مشهد

(شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۰۸:۴۴

رئیس کمیته امداد منطقه احمدآباد مشهد گفت: با مشارکت نیکوکاران و کمیته امداد این اداره 6 هزار پرس غذای گرم و سبد معیشتی از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون، تهیه و بین نیازمندان توزیع شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مهدی دوست محمدی از اجرای طرح کریم اهل بیت در ماه مبارک رمضان خبر داد و افزود: در ماه مبارک رمضان هزار بسته غذایی و 5 هزار پرس غذای گرم طبخ و توزیع شده است که این رقم تا پایان ماه رمضان افزایش خواهد داشت.
وی با بیان اینکه در دستگیری از نیازمندان در ماه مبارک رمضان علاوه بر خیران، مراکز نیکوکاری، ستادفرامین امام، آستان قدس رضوی و دیگر دستگاه های دولتی و خصوصی فعالیت دارند، اظهار کرد: خوشبختانه این مراکز اقدامات موثر و خدمات شایسته ای را به جامعه نیازمندان داشته اند که امیدوارم این همکاری ها افزایش یابد.
دوست محمدی ارزش هر بسته معیشتی را 300 هزار تومان برآورد کرد و اعلام کرد: در مرحله بعدی رزمایش که همزمان با عید فطر اجرا می شود، نیازمندان و مددجویان منطقه از هزار بسته سبد معیشتی دیگر بهره مند خواهند شد.
رئیس کمیته امداد منطقه احمدآباد مشهد با بیان اینکه اکنون این اداره از 1200 خانوار با 1700 نفر مددجو حمایت می کند، یادآور شد: منطقه احمدآباد در 35 کیلومتری جاده مشهد به نیشابور واقع شده و دارای بخش روستایی با ضریب محرومیت 6  است.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱۹۷
(شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۰۸:۴۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید