جزییات خبر

یکشنبه / ۸ تیر ۱۳۹۹ / ۱۲:۵۷
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۵۷۵۳
گزارشگر : ۸۵
بیش از 9000 خانوارکمیته امداد، بهره منداز خدمات بیمه های اجتماعی

تاکنون 481 نفر از خانواده امداد از تحت حمایتی خارج ومستمری بگیربیمه هستند

(یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹) ۱۲:۵۷

رئیس اداره بهداشت ، درمان و امور بیمه کمیته امداد خراسان رضوی گفت: 9 هزار و 19 خانوار با واریز حق بیمه اجتماعی از سوی کمیته امداد مورد حمایت خدمات بیمه های اجتماعی قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سید حسین حکیمی باعنوان اینکه  توسعه بیمه‌های تأمین اجتماعی علاوه‌بر کاهش هزینه‌های درمان مددجویان زمینه توانمندسازی مددجویان را نیز فراهم می‌کند، افزود: به‌منظور ایجاد درآمد پایدار و توانمندسازی مددجویان در سال ۹۸ بیش از ۱۱ هزار و ۵۲۰ میلیارد تومان به حق بیمه مددجویان اختصاص داده شده است.
رئیس اداره بهداشت ، درمان و امور بیمه کمیته امداد خراسان رضوی اظهار کرد: از ابتدای این طرح تا پایان سال گذشته 481 نفر به افتخار بازنشستگی نایل آمده و از چرخه حمایتی کمیته امداد استان خارج شده اند.
وی با یادآوری اینکه زنان سرپرست خانوار با رسیدن به ۵۵ سالگی و داشتن حداقل 10سال سابقه بیمه، مستمری بازنشستگی تأمین اجتماعی را دریافت خواهند کرد، افزود: مددجویان از تمامی مزایای بیمه تأمین اجتماعی بهره‌مند و در آینده نیز حقوق بازنشستگی دریافت کنند.
حکیمی ادامه داد: این طرح با هدف افزایش امید به زندگی، تأمین آتیه و بهره مندی از مستمری مادام العمر صورت می گیرد و این بیمه مشمول زنان سرپرست خانوار و مجریان طرح های اشتغال می شود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۹۴۱
(یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹) ۱۲:۵۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید