جزییات خبر

یکشنبه / ۸ تیر ۱۳۹۹ / ۱۳:۱۹
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۵۷۵۴
گزارشگر : ۸۵

بیش از یک میلیارد تومان کمک نیکوکاران به بیماران نیازمند

(یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹) ۱۳:۱۹

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد خراسان رضوی گفت: مردم نیکوکار در طی سال 98، یک میلیارد و 226 میلیون تومان در قالب طرح "شفا" برای کمک به هزینه‌های درمان حدود 802 نفر از بیماران مددجوی تحت حمایت این نهاد کمک کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حسین گیلاسی با اعلام اینکه این نهاد طرح‌های مشارکتی مختلفی را برای رفع نیاز محرومان با مشارکت خیران در حال اجرا دارد، افزود: طرح شفا به عنوان یکی از طرحهای حمایتی جهت کمک به بیماران صعب العلاج و زمینگیر است که دارای هزینه های بالا وسنگینی هستند که از عهده خانواده ها خارج است وخیران می‌توانند به‌منظور رفع مشکلات درمانی و دارویی بیماران و خانواده‌های تحت حمایت در قالب طرح "شفا" کمک‌های خود را در اختیار آنان قرار دهند که مشارکت هر چه بیشتر نیکوکاران در این طرح می‌تواند روند رسیدگی به امور بیماران را تسریع کرده و موجب بهبودی و سلامتی آنان شود.
وی ادامه داد: 5 هزار و 74 بیمار زمینگیر و صعب العلاج تحت حمایت این نهاد هستند که تنها 802 مورد آنها  درقالب همین طرح دارای حامی هستند.
گیلاسی با اعلام اینکه 505 نیکوکار در طرح شفا با این نهاد همکاری  دارند، افزود: امیدواریم با افزایش کمک‌های خیران و توسعه همکاری‌های پزشکان خیر و مراکز درمانی بتوانیم بخش قابل‌توجهی از نیازهای ضروری بیماران و خانواده‌های تحت حمایت را برطرف کنیم.
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد خراسان رضوی اظهار کرد: ارائه خدمات درمانی و بهداشتی به مددجویان تحت حمایت یکی از شاخص‌ترین اقدامات کمیته امداد است که به‌منظور ارتقای سطح بهداشت، سلامت و درمان خانواده‌های تحت حمایت ارائه می‌شود.
شایسته ذکر است: نیکوکاران می توانند به منظور کمک به بیماران نیازمند به  دفاتر کمیته امداد در سطح استان مراجعه و کمک های نقدی و غیر نقدی خود را اهدا کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۷۴
(یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹) ۱۳:۱۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید