جزییات خبر

سه شنبه / ۲۰ آبان ۱۳۹۹ / ۱۳:۱۴
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۸۴۵۰
گزارشگر : ۸۵

جذب خیران پایدار در کمک به ایتام و محسنین

(سه شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۹) ۱۳:۱۴

مدیرکل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری خراسان رضوی از اهداف اجرای طرح ایران مهربان را تداوم فرایند جذب خیران بصورت منظم و پایدار و ارائه خدمت خوب به ایتام و محسنین برشمرد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، ناصر فخر موحد در گفتگوی اختصاصی ضمن تقدیر از فعالیت های این نهاد، توجه به ایتام و محسنین را ارزشمند و حایز اهمیت خواند و افزود: جلسات هماهنگی به منظور اجرای پویش ایران مهربان و طرح«هرکارمند، یک حامی» در خراسان رضوی، برگزار گردیده و می توان گفت به مرحله اجرایی شدن طرح نزدیک هستیم.
وی با عنوان اینکه مکاتبات لازم برای اجرای هرچه بهتر پویش فوق با تمامی دستگاه های اداری و اجرای و فرمانداری سطح استان صورت گرفته ، افزود: برای حمایت و پیگیری از این طرح مجدانه تلاش خواهیم کرد تا شاهد عملیاتی شدن آن باشیم.
وی با اعلام اینکه جامعه هدف طرح«هرکارمند، یک حامی» تمامی کارکنان دستگاه های اجرایی استان هستند، ادامه داد: باتوجه به اینکه طرح فوق، خداپسندانه خیرخواهانه است، باید رعایت شنونات خیران و ایتام حفظ شود تا هر ساله شاهد پایداری این طرح باشیم.
 وی از اهداف اجرای طرح را تداوم فرایند جذب خیران منظم و پایدار و ارائه خدمت خوب به ایتام و محسنین برشمرد و اظهار کرد: نیکوکاران باتوجه به توان خود می توانند در این طرح مشارکت کنند که امیداوریم با ارتباط و اتصال پایدار هر سال نسبت به سال گذشته طرح را بهتر اجرا کنیم.
وی از کمیته امداد خواست تا نقش دبیرخانه و اطلاع رسانی را به نحو مطلوب انجام دهد و افزود: استانداری نیز در جهت حمایت با جدیت طرح را دنبال می کند تا با همدلی، بتوانیم به پایداری کمک کنیم.
شایسته ذکر است: پویش «ایران مهربان » با هدف جذب حامی برای فرزندان ایتام و محسنین استان در قالب طرح، «هرکارمند، یک حامی» درحال اجراست و جامعه هدف آن کارکنان دستگاه های ادار ی و اجرایی استان هستند.
لازم به یادآوری است: روشهای مشارکت در این پویش مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد استان یا نام نویسی در سایت های اکرام ایتام و محسنین و پرداخت نقدی مستقیم به حساب ایتام ومحسنین از طریق سامانه EKRAM.EMDAD.IR است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۴۸
(سه شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۹) ۱۳:۱۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید