جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۱ آبان ۱۳۹۹ / ۱۴:۲۱
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۸۴۸۲
گزارشگر : ۸۵
در شرایط سخت اقتصادی صورت گرفت؛

کمک یک نیکوکار به خانه دار شدن خانوارهای مددجویی

(چهارشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۹) ۱۴:۲۱

مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد خراسان رضوی گفت: یک نیکوکار در شرایط سخت اقتصادی موجود به منظور خانه دار شدن 3 خانواده مددجو با کمیته امداد همکاری کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمد صحرایی با اشاره به اینکه مسکن بیشترین سهم را در سبد هزینه خانوار دارد، افزود: این نیکوکار با پرداخت 135 میلیون تومان زمینه ساخت مسکن برای 3 خانواده را فراهم کرده و برای ادامه همکاری برای تعدادی دیگر خانوار نیز قول مساعدت داده است.
وی با بیان اینکه خانواده های فوق دارای فرزند یتیم و ساکن روستا هستند، ادامه داد: واحدهای مسکونی در روستاهای شهرستانهای تربت حیدریه، زاوه،و رشتخوار  قرار دارد.
صحرایی به گرانی مصالح ساختمانی، تورم اقتصادی و عدم توان مالی خانواده های مددجو و نیازمند برای خانه دار شدن اشاره داشت و بیان کرد: کمیته امداد آمادگی دارد مطابق با نیت نیکوکاران اقدام به ساخت، خرید و یا مقاوم سازی مسکن مددجویان کند .
مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد خراسان رضوی کمک به خانه دار شدن خانوارهای مددجوی تحت حمایت را در قالب های پرداخت کمک بلاعوض ، اعطای تسهیلات قرض الحسنه از محل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت و همکاری خیران دانست.
وی با عنوان اینکه کمیته امداد برای ساخت هر واحد مسکن شهری تا سقف 30 میلیون تومان، برای مقاوم سازی مسکن روستایی تا سقف 20 میلیون تومان و برای انجام تعمیرات تا سقف3 میلیون و 500 هزار تومان به صورت بلاعوض به خانوارهای متقاضی پرداخت می کند، ادامه داد: از محل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت به ترتیب 30 میلیون تومان، 25 میلیون تومان و 10 میلیون تومان به هر یک از سرفصلهای یادشده اعطا می شود.
شایسته ذکر است: نیکوکاران می توانند علاوه بر مراجعه حضوری به هر یک از دفاتر کمیته امداد وجوه خود را به صورت غیرحضوری و با شماره گیری کد# 051 * 8877 * واریز کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۱۱
(چهارشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۹) ۱۴:۲۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید