جزییات خبر

شنبه / ۲۴ آبان ۱۳۹۹ / ۱۱:۰۲
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۸۵۱۹
گزارشگر : ۸۵

کمک به محرومان در کنار امدادگران کمیته امداد

(شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۹) ۱۱:۰۲

فرمانده نیروی مقاومت بسیج تربت حیدریه گفت: در عرصه های مختلف خدمت رسانی به محرومان در کنار کمیته امداد لباس خدمت می پوشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، رئیس کمیته امداد تربت حیدریه در این دیدار از تلاشهای بسبجیان در عرصه محرومیت زدایی و خدمت به نیاز مندان تشکر کرد و افزود در اجرای رزمایش مواسات و همدلی و کمک به محرومین و جذب حامی برای کودکان یتیم و محسنین، نیروی مقاومت بسیج به خوبی در عرصه خدمت حضور داشته اند.
سید سعید عبداله زاده با اشاره به شرایط اقشار آسیب پذیر در ایام کرونا همدلی بیشتر نیکوکاران را در رسیدگی به امور نیازمندان خواستار شد و ادامه وداد: با تورم و نوسانات اقتصادی کمک به امور نیازمندان می تواند بخشی از مشکلات آنها را تسکین دهد.
وی به اجرای طرح فلاح در روستاها با همکاری اداره تبلیغات اسلامی تربت حیدریه اشاره داشت و افزود: این طرح با هدف بهره مندی مددجویان مناطق دور دست از خدمات فرهنگی کمیته امداد مددجویان متقاضی انجام می شود.
در ادامه این دیدار، سرهنگ ناصری موحد، فرمانده نیروی مقاومت بسیج تربت حیدریه با اشاره به جایگاه والای کمیته امداد به عنوان نهاد یاری رسان به محرومان، گفت: سپاه پاسداران و کمیته امداد به عنوان دو نهاد انقلابی در کنار یکدیگر در مقابله با فقر و محرومیت تلاش می کنند و ادامه داد: در همه زمینه ها آمادگی همکاری با کمیته امداد وجود دارد.
شایسته ذکر است: شهرستان تربت حیدریه در جنوب غربی مرکز استان واقع شده است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۰۹
(شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۹) ۱۱:۰۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید