جزییات خبر

سه شنبه / ۲۷ آبان ۱۳۹۹ / ۰۹:۰۶
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۷۸۵۹۴
گزارشگر : ۸۵

امضای تفاهم نامه مشترک با کتابخانه های عمومی خراسان رضوی/ اعلام آمادگی همکاری های مشترک

(سه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۹) ۰۹:۰۶

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی گفت: تفاهم نامه مشترکی بین این نهاد با کتابخانه های عمومی خراسان رضوی به امضا رسید و آمادگی برای همکاری های مشترک مطرح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حبیب الله آسوده در این نشست با عنوان اینکه اکنون این نهاد از حدود 200 هزار خانوار حمایت می کند افزود: تعداد قابل توجهی از نیکوکاران با این نهاد همکاری می کنند، 
وی با اعلام اینکه آمادگی داریم تا با همکاری نهاد کتابخانه های عمومی استان طرح هایی ویژه جامعه هدف در این بخش اجرا کنیم تا نتیجه آن به افزایش آگاهی منجرافراد شود، ادامه داد: امیدوارم در همکاری های مشترک بین 2 نهاد، در ترویج فرهنگ کتابخوانی سهیم باشیم.
آسوده گفت: 370 مرکز نیکوکاری فعال و تحت نظارت این نهاد هستند که کتابخانه های عمومی خراسان رضوی می توانند با استفاده از این ظرفیت زمینه ارتقای فرهنگ کتاب و کتابخوانی را فراهم کنند.
همچنین در ادامه، حجت الاسلام علی اکبر سبزیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی به منظور همکاری های بیشتر و مشترک با کمیته امداد استان با اشاره به اینکه اکنون شاهد فعالیت ناشران زیادی هستیم، افزود: آمادگی داریم تا در نشر آثار و دلنوشته های مددجویی و تدوین آن به صورت کتاب ، عضویت رایگان مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در کتابخانه عمومی نزدیک محل سکونت، برگزاری مسابقات کتابخوانی و برگزاری نشست های کتابخوان متناسب با شرایط و گروه های سنی مختلف همکاری داشته باشیم.
شایسته ذکر است: این تفاهم نامه در ۶ ماده و ۲ نسخه میان حجت الاسلام علی اکبر سبزیان، مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی و حبیب الله آسوده، مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی به امضا رسید که مدت زمان همکاری از 26آبان 1399 به مدت 3 سال تعیین شده و تا 26 ابان 1402 ادامه دارد.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱۸۶
(سه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۹) ۰۹:۰۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید