جزییات خبر

پنج شنبه / ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۳:۰۴
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۸۱۸۵۰
گزارشگر : ۸۵

برنامه مشترک بین کمیته امداد وسپاه امام رضا(ع) برای جذب 70 هزار حامی

(پنج شنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۳:۰۴

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی گفت: طی برنامه ای مشترک بین دو نهاد کمیته امداد و سپاه امام رضا(ع) برنامه ریزی شده است تا در پویش ایران مهربان، 70 هزار حامی جذب شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حبیب الله آسوده در نشست مشترک با فرمانده سپاه امام رضا(ع) و ارتباط ویدئویی با فرماندهان نواحی سطح استان، به نقش تاثیرگذار سپاه پاسداران در کشور اشاره داشت و گفت:  هر کجا مساله ای وجود داشته، با تدابیر به موقع سپاه پاسداران شاهد خدمات ارزنده و تاثیرگذار بودیم.
وی به اجرای پویش ایران مهربان به منظور مشارکت ایتام ومحسنین از طریق سامانه EKRAM.EMDAD.IR اشاره داشت و افزود: حدود 62 هزار فرزند یتیم و محسنین زیر 18 سال تحت حمایت این نهاد هستند که امیدواریم با مشارکت نیکوکاران بتوانیم سرانه دریافتی هر یک از فرزندان یتیم و محسنین را افزایش دهیم تا در شرایط سخت اقتصادی بخشی از مشکلات آنها رفع شود.
آسوده به اجرای طرح اطعام مهدوی از نیمه شعبان تا پایان ماه رمضان و تدارک برای اطعام و توزیع 2 میلیون وعده غذای گرم بین مددجویان و نیازمندان اشاره کرد و بیان داشت: به این منظور  آشپزخانه ها طبخ اطعام مهدوی فعال شده و ارائه خدمت می کنند.
وی از برنامه ریزی برای توزیع 200 هزار بسته معیشتی از نیمه شعبان تا پایان ماه رمضان گفت و اظهار کرد: از ابتدای اجرای این طرح تا روز گذشته حدود 54 هزار بسته معیشتی تهیه و توزیع شده است.
همچنین در این دیدار فرمانده سپاه امام رضا(ع) از خدمات امدادگران کمیته امداد در جهت ارائه خدمت به جامعه نیازمندان تقدیر کرد و افزود: سپاه پاسدارن با کمیته امداد، مباحث مشترکی دارد که از جمله این طرح ها جذب حامی برای ایتام و فرزندان محسنین است.
سردار یعقوبعلی نظری به عضویت همه دستگاه ها در قرارگاه مواسات و همدلی اشاره داشت و افزود: در این خصوص باید هماهنگ با همه دستگاه ها و متمرکز با مرکز استان همراه با تدبیر، تمرکز و توجه اقدام شود.
وی به همکاری با کمیته امداد استان در طرح های ایران مهربان، اطعام مهدوی و تهیه و توزیع سبد کالا تاکید کرد.

انتهای پیام 

تعداد بازدید : ۲۴۵
(پنج شنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۳:۰۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید