جزییات خبر

شنبه / ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۱:۵۹
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۸۱۹۱۶
گزارشگر : ۸۵

توزیع بیش از 70 هزار سبد کالا درقالب اطعام مهدوی

(شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۱:۵۹

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی گفت: از نیمه شعبان تا امروز، در قالب اطعام مهدوی بیش از 70 هزار سبدغذایی توزیع شده است که علاوه بر خانوارهای تحت حمایت، نیازمندان غیرمددجو هم از آن بهره مند شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حبیب الله آسوده در حاشیه مراسم توزیع 500 سبد غذایی بیان کرد: برنامه ریزی شده است تا پایان ماه مبارک رمضان 100 هزار بسته غذایی توزیع شود که اقدامات لازم برای توزیع سبدهای غذایی در حال انجام است.
وی با اعلام اینکه، طبخ و توزیع 2 میلیون پرس غذای گرم از دیگر برنامه ها ماه مبارک رمضان بود، افزود: در این بخش با مشارکت خیران، مراکز نیکوکاری و دستگاه های مختلف خوشبختانه به رقم مناسب و قابل قبولی رسیده ایم.
آسوده از پویش ایران مهربان گفت و ادامه داد: برنامه ریزی شده است تا با مشارکت خیران در قالب این پویش 70 هزار حامی برای ایتام تحت حمایت کمیته امداد استان، جذب شود.
مدیرکل کمیته امداد ضمن تشکر از همراهی همه خیران از اعتماد آنها به این نهاد، یادآور شد: اکنون این نهاد از ۱2 هزار یتیم و ۵۰ هزار محسنین حمایت می کند که نیکوکاران به منظور در پویش ایران مهربان می توانند به سایت EKRAM.EMDAD.IR مراجعه کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۷۱۷
(شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۱:۵۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید