جزییات خبر

شنبه / ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ / ۱۱:۵۰
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۸۱۹۱۸
گزارشگر : ۸۵

توزیع 62 هزار وعده غذایی و سبد کالاتوسط کمیته امداد

(شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۱:۵۰

رئیس کمیته امداد اداره یک مشهد با اعلام اینکه طرح اطعام مهدوی در این اداره در حال اجراست، افزود: از نیمه شعبان تا امروز با مشارکت خیران، مراکز نیکوکاری و برخی از دستگاه ها 62 هزار پرس غذای گرم و سبد کالا تهیه و توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، حسن نظریافته در مراسم توزیع 500 سبد غذایی با اعلام این مطلب افزود: برنامه ریزی شده است، ۲۵ هزار سبد غذایی و ۶۰ هزار پرس غذای گرم با مشارکت خیران و مرکز نیکوکاری تهیه و توزیع شود که تاکنون62 هزار مورد شامل 49 هزار پرس غذای گرم و 13 هزار سبد غذایی توزیع شده است.
وی بیان داشت: سال گذشته ۶۰ هزار بسته غذایی و ۲۱۰ هزار پرس غذای گرم توزیع شده است.
نظریافته به پویش ایران مهربان اشاره داشت و ادامه داد: این اداره از ۲۵۰۰ یتیم و محسنین حمایت می کند که در ماه مبارک رمضان تا امروز ، ۲۶۲ حامی جذب شده است.
رئیس کمیته امداد اداره یک مشهد اعلام کرد: با مشارکت خیران و مراکز نیکوکاری، ۵۰۰ سبد غذایی شامل ۸ قلم کالای خوراکی ، با ارزش هر سبد ۳۱۰ هزار تومان و ارزش کلی، ۱۵۵ میلیون تومان تهیه و همزمان با اولین شب قدر بین نیارمندان ساکن در منطقه سیدی و طرق توزیع می شود.
وی یادآور شد: همچنین در اقدامی مشترک بین کمیته امداد اداره یک مشهد، مرکز نیکوکاری دست خدا و شهرداری منطقه ۸ در شبهای قدر کیسه های همیان مولا توزیع می شود و افراد علاقه مند در قالب پویش  می توانندمشارکت کنند.
شایسته ذکر است: کمیته امداد اداره یک مشهد از 8 هزار خانوار مددجو حمایت می کند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۰۷
(شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۱۱:۵۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید