جزییات خبر

شنبه / ۲۶ تیر ۱۴۰۰ / ۱۴:۰۲
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۸۳۳۶۴
گزارشگر : ۸۵

افتتاح 3 مرکز نیکوکاری در شهرستان مه ولات

(شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۰) ۱۴:۰۲

رئیس کمیته امداد مه ولات از افتتاح 3 مرکز نیکوکاری با نام های حضرت زهرا (س)در شهر ، مرکز نیکوکاری غدیر روستای دوغ آباد و مرکز نیکوکاری انفال روستای چنار خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محمدمهدی علیزاده جوان گفت: مراکز نیکوکاری با مشارکت خیرین و معتمدین محله و نظارت کمیته امداد در سرفصلهای مختلفی مانند عمران، آموزش، اشتغال، کمک معیشت. جهیزیه و ... خدمت ارائه می کنند.
علیزاده جوان، کمیته امداد را نهادی مردمی دانست که یکی از مهمترین وظایفش رفع محرومیت زدایی است و افزود: با توجه به تغییر نیاز نیازمندان، ابعاد مختلف فقر و افزایش هزینه‌های زندگی، قطعا مشارکت و همراهی مردم و خیرین نیک اندیش کمک شایانی به توانمند شدن خانواده های تحت حمایت دارد.
علیزاده جوان بیان کرد: عزت نفس و حفظ کرامت خانواده ها برای این نهاد مهم است و خدمات ارائه‌ شده همراه با حفظ و تقویت این موضوع است.
وی یادآور شد: بیش از ۳۰ نوع خدمت از طریق مراکز نیکوکاری و در بستر اینترنتی بدون نیاز به حضور در اداره کمیته امداد، در جهت حفظ شأن خانواده ها قابل انجام است.
لازم به ذکر است: شهرستان مه ولات در ۲۲۰ کیلومتری مشهد مقدس قرار دارد که از حدود ۳هزار و ۱۳۴ خانوار مشتمل بر 7500 مددجو حمایت می‌کند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۷۷
(شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۰) ۱۴:۰۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید